Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

S manželkou se před sebou stydíme, tu intimní scénu jsem vymyslel já, říká Ivan Trojan

+ Dalších 5 fotografií
Z basketbalového hřiště na divadelní prkna. Jeden z nejoblíbenějších herců Ivan Trojan (55) v mládí snil o sportovní kariéře, plány mu ale zhatil nízký vzrůst. Měří pouze 178 centimetrů a to byl u házení košů problém. Jak se mu natáčela intimní scéna s manželkou Klárou Pollertovou-Trojanovou (48)? I to v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz Trojan prozradil.

„Už budu. Já ještě ne! Promiň,“ pokřikují na sebe manželé Ivan Trojan a Klára Pollertová-Trojanová při intimních chvilkách v legendárním filmu Jedna ruka netleská.

label alt

Ivan Trojan

Ivan Trojan (55) se narodil 30. června 1964 v Praze. V mládí studoval sportovní gymnázium, nakonec se stal jako jeho otec Ladislav Trojan (87) hercem. Je držitelem rekordních šesti Českých lvů. Kromě divadla a natáčení filmů i seriálů se věnuje také dabingu. Jedna z jeho nejznámějších rolí je Bedřich Jarý z Četnických humoresek. S manželkou Klárou-Pollertovou Trojanovou (48) má syny Františka (20), Josefa (18), Antonína (10) a Václava (7).

Trojan eXtra.cz prozradil, že stát před kamerou se svou osudovou ženou pro něj nebylo úplně jednoduché. „Spíš se před sebou stydíme, ty rodinné vazby, kdy o sobě víme všechno, mohou být někdy na překážku. Ale je to dobrá herečka a hrálo se mi s ní dobře,“ řekl jeden z nejoblíbenějších českých herců.

Polil ho pot

Dokonce zavzpomínal na inkriminovanou erotickou scénu. Často se o ní mluví jako o nejhorším filmovém sexu všech dob. „Byla to jedna z posledních scén, vymysleli jsme ji s Davidem Ondříčkem. V závěru té přípravy jsem byl přizván, abych se také podílel na scénáři. Psali jsme ji úplně na konci. Hodně jsme se nad tím bavili, a když jsme to dopsali, tak jsem si uvědomil, že to budu muset natočit se svou ženou,“ smál se Trojan s tím, že v ten moment ho polil pot. O tomto natáčení dosud mluvit odmítal.

Sice pochází z herecké rodiny, jenomže v mládí tíhnul spíš ke sportu. Pak ale přestal růst a na basketbalovou kariéru mohl zapomenout. V rozhovoru vzpomínal i na vojnu a sametovou revoluci a promluvil o novém projektu Karla Janečka (46) na pomoc potřebným.

Podívejte se ve videu na začátku článku.

Související články

Další články