Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

S lidstvem to jde z kopce: Muži útočí na regály s řasenkami a make-upy!

Tohle už zavání.

Pojem „šamponek“, označující muže, který o sebe úzkostlivě dbá, se poměrně rychle uvelebil v našich slovnících. Jenže mezitím doba pokročila a my si budeme muset hledat další pojem, něco daleko silnějšího.

Proč? Moderním mužům začíná lehce hrabat a i čistě heterosexuální jedinci sahají po nejrůznějších zkrášlovacích pomůckách. Tak třeba australští muži jsou na tom v tomto směru úplně nejhůř. To, že používají denně pleťové krémy, je ještě v pořádku. Ale že se mezi jinak drsnými chlápky z buše markantně zvýšil prodej pleťových masek, make-upu a dokonce řasenek – to je na pováženou.

Informaci přinesla společnost Priceline Pharmacy. Ta provedla průzkum, z něhož vyšlo najevo, že muži stále úzkostněji řeší problémy s pletí.

„Výrazně se zvýšil počet mužů, kteří před odchodem na rande použijí k čištění pleti peelingovou masku, pak pleť ošetří zvlhčujícím krémem a nedostatky nakonec zamaskují korektorem. Výjimkou nejsou ani muži, kteří používají řasenku,“ tvrdí Tania Yates-Hammond ze společnosti Priceline Pharmacy.

Dámy, tohle nemůže dopadnout dobře.

Související články

Další články