Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

S Leošem jsme si prošli krizí, přiznal Patrik Hezucký: Nějak zvláštně to funguje, nesmíme spolu ale trávit moc čas, říká

Patrik Hezucký přiznal krizi s Leošem Marešem.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / foto Teki Shine / Herminapress / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
show

Patrik Hezucký je už léta moderátorem Ranní show na Evropě 2, kterou uvádí se svým parťákem Leošem Marešem. Ač se může zdát, že vztah moderátorů je za 25 let jejich přátelství jen procházka růžovou zahradou, opak je pravdou. Patrik Hezucký v 7 pádech Honzy Dědka přiznal, že si prošli s Leošem krizí.

Jméno Patrik Hezucký si lidé v Česku okamžitě spojí s Ranní show na Evropě 2, ale také Leošem Marešem, který je jeho parťák už 25 let, jak informoval Instagram Evropy 2 letos v červnu.

Hezucký přiznal krizi s Marešem

Není se tedy čemu divit, že si moderátorská dvojice již stihla projít i krizí, která byla nakonec zažehnána.

"Jsme s Leošem každej úplně jinej, není to tak, že by se dvě duše našly. Máme všechno úplně obráceně, ale nějak zvláštně to funguje. Známe se 25 let, to je jako manželství. A jako každé manželství, i my jsme měli krizi. Teď už míň, už si to sedlo. Je důležitý spolu netrávit moc čas kromě práce," svěřil se Hezucký v 7 pádech Honzy Dědka, kde otevřel i téma, kdy dostal od Leoše narozeninový dárek v hodnotě přes 300 tisíc korun.

"Já moc nedávám dárky k narozeninám, k Vánocům. On dává drahý dárky, to je super. K padesátinám jsem dostal krásný drahý hodinky. Za tři sta. To jde," řekl s úsměvem známý moderátor, který také přiznal, že se ve vodách showbyznysu příliš neorientoval nejen v dobách svých začátků v rádiu, ale ani nyní.

"Nikdy jsem neposlouchal rádio, neznal jsem Těžkýho Pokondra, který v té době vedl rádio. Vůbec netuším, kdo jsou hosté, kteří přišli dnes k tobě. Nevím, jestli je to herec, zpěvák," překvapil Honzu Dědka.

Celý díl show 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat v úterý ve 21:35 na Primě.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy