Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

S kým spí prezidentova dcera? Přistihli jsme ji na romantickém rande s chlapcem a hodinu tajně poslouchali!

Kateřina Zemanová se zájemcem o její poctivost.
Zdroj: archiv

Prezidentská dceruška Kačenka Zemanová vyrazila na rande.

Zřejmě o něm neměl nikdo vědět, protože byla s chlapcem, a to asi blízkým, neboť i prezidentská ochranka se musela držet hodně daleko. Jenomže to by v pizzerii Coloseum na Václaváku nesměl o dva stoly vedle sedět náš šéfredaktor na jednání s inzerentem.

Dvojice spolu seděla hodinu a čtvrt, a přestože spolužák Zemanové, kterého jsme v neznámém identifikovali, není od pohledu rozhodně žádný Belmondo, který lační po okamžitém sexu kdekoli a kdykoli, první dcera se velmi dobře bavila a bylo vidět, že jí jeho společnost dělá dobře.

Prezidentská ochranka měla takovou jistotu, že má pár soukromí, že dokonce seděla v cukrárně v pasáži, kde se restaurace nachází, a Zemanovou neměla vůbec na očích, i když, kdo ví. Mluvil hlavně chlapec a Zemanová se velmi často a nahlas smála.

Na první pohled se zdá, že chlapec je hodně zábavný kamarád, ale protože, jak je všeobecně známo, přátelství mezi mužem a ženou neexistuje (vždycky jeden čeká na impulz, ano, i ve vašem případě), je na místě se domnívat, že slečna Zemanová má vážnou známost.

Poznáváte Katčina spolužáka na fotografii? Víte o něm něco víc? Napište nám na redakce@extra.cz

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy