Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

S kým se v zimě zachumláte do postele? Panna rozhodně s Rybou

horoskop
Zimní čas je opět tady a s ním i chladné počasí, které většinu lidí zažene do postele. Někdo sice ulehne s nepříjemnou chřipkou, ale některá znamení zvěrokruhu se budou mít opravdu skvěle. Lenošení pod dekou si budou užívat nejen s lahodným čajem, ale také s dalším znamením zvěrokruhu. S kým se zachumláte vy?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Jeho vládnoucí planetou je Mars, takže nějaké romantické chvilky ho opravdu nezajímají. Jediný, s kým skončí na zimu v posteli bude jeho pes. Společně si pustí playstation a takto přečkají krutou zimu.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býci nejenže milují dobré jídlo, ale také rádi lenoší. Se svou drahou polovičkou, která je vzdušné znamení Blížence, se budou válet snad každý den. Rozhodně u toho nebude chybět ani pohoštění a klidně to všechno sfutrují i na prostěradle.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženec si užije zimu se svým milovaným Býkem. Nakoupí důkladné zásoby jídla a do postele si připraví pořádnou hostinu. Pravděpodobně budou tak najezení, že se z postele nezvednou hodně dlouho.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Rak je citlivka, takže rozhodně nebude chladné zimní dny trávit sám. Potřebuje být neustále s někým kontaktu, hladit se a vyznávat si city. Do své oblíbené postýlky tak hupsne velmi rád s Kozorohem, který se také rád tulí.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Pro lásku jsou přímo stvořeni, umí okouzlovat, magnetizovat, vyzařovat nadpřirozenou laskavost a jejich protějšek se v jejich blízkosti hřeje jako ve slunečních paprscích. Proto také bude rád hřát své milenky, které má většinou také v ohnivém znamení.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Přestože jsou to vcelku realistické duše, v jejich nitru se také skrývá kousek romantika. Když je to zasáhne, zapálí svíčky, pustí romantický film a pozvou milou Rybu do svého bytečku. Nakonec spolu skončí v posteli, ve které se budou tulit ještě několik dní.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy jsou takové nemastné a neslané. Nenávidí zimu a pokud ještě prší, zaručeně dostanou depresi jako hrom. Zimu tak stráví pod tlustou peřinou, v ruce kapesníčky na smrkání a z bytu bude znít Mozartova sonáta. Prostě deprese prvního kalibru.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Oplývají magnetismem a vášní a jsou skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Štíři proto využívají postel hlavně k sexu, na nějaké romantické lenošení je moc neužije. Skvěle si to užijí se Lvem.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelci jsou v posteli pořádní ďáblíci, nejspíš si ale budou muset pohrát sami se sebou, protože zrovna v tomto období nemají nikoho při ruce. V minulých měsících totiž dost zlobili a manželka se od nich odstěhovala. V zimě budou muset být holt poustevníci.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi milují zimní období, kdy se mohou naladit nejen na Vánoce, ale také na bílý sníh. Nakoupí si do bytu všechny možné dekorace, jako jsou svíčky, polštáře, papuče a rozhodně nezapomenou ani na chundelatou deku. Toto období je pro ně jak stvořené s jejich kamarádkou ve znamení Raka nebo Ryb.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář chladné počasí zrovna dvakrát nemusí, ale co opravdu miluje jsou tlusté ponožky, které si může navléknout po celém dni v práci. Tuto podivnou úchylku sdílí se svou láskou, která je také ve Vodnáři. Společně se uvelebí na pohovce a budou koukat na Teorii velkého třesku.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou něžné osůbky, které si myslí, že žijí v době Shakespeara. Nebude to sice úplně příběh jako Romeo a Julie, ale zažijí něco obdobného. Do svého hnízdečka lásky je totiž pozve znamení Panny a pak se budou dít věci. Nejdřív romantika jako blázen, poté exploze vášně!

Mohlo by vás zajímat

Další články