Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

S kým se bavila Lucie Borhyová na afterparty Českého slavíka? Předávala zkušenosti mladší kolegyni!

Lucka podpořila mladší kolegyni...
Zdroj: Archiv
Mezi hosty na sobotním galavečeru Českého slavíka ani letos nechyběla moderátorská dvojice Lucie Borhyová (39) a Rey Koranteng (43). Sympatické duo zde v přímém přenosu opět předalo jednu z cen. Po skončení oficiální části večera se šli oblíbení moderátoři bavit na raut a afterparty.

Lucie se při téhle příležitosti ochotně vyfotila s Terezou Pufferovou (20) z hudební skupiny AquaBabes. Ta na udílení cen dorazila v doprovodu dalších členek kapely. Kromě toho, že Tereza vystupuje jako zpěvačka, působí od léta i jako televizní rosnička. „Lucku moc obdivuji, je to skutečná profesionálka a opravdu výjimečná osobnost. Vlastně je mým moderátorským vzorem, který mě inspiruje v tom, abych se neustále zdokonalovala a posouvala dál. Jsem vděčná, že jsem se s ní mohla osobně setkat,“ svěřila se na akci sympatická Tereza.

Kdo ví, možná předala Lucie coby ostřílená moderátorka mladé začínající kolegyni i nějaké rady do budoucna. V závěru rozhovoru každopádně popřála čerstvé rosničce hodně štěstí. O Tereze tak možná ještě hodně uslyšíme!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy