Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

S kým má nejlepší sex muž narozený v Blížencích? Víme to! Čtěte partnerský a erotický horoskop pro muže Blížence!

Zdroj: profimedia.cz

A náš seriál o tom, kdo s kým může být a kdo s kým rozhodně nikdy být nemůže, zvesela pokračuje. Už jsme se věnovali Beranům, Berankám, Býkům a Býčicím Teď je na řadě Blíženec.

Jaký je muž narozený ve znamení Blíženců?

Rozpolcený. Ano, Blíženec v sobě ukrývá dvě různé osobnosti. Jak rychle k něčemu vzplane, tak stejně rychle i ochladne. Blíženci bývají intelektuálové, jsou to muži aktivní, činorodí, zábavní a zvídaví. Mají skvělé komunikační a organizační dovednosti, rádi jsou v centru dění.

Věční snílci, co jsou neustále v pohybu, jakékoliv změny vítají. Jestli Blíženec něco opravdu nesnáší, pak je to rutina, stereotyp a nuda. A to jak v práci, tak v životě.

Blížencům chybí vytrvalost a trpělivost, dělají hodně věcí najednou – jdou však jen po povrchu. Mají problém dotáhnout věci do konce, v tomto jsou nedůslední. Často jsou nespolehliví, nezodpovědní a nedochvilní, také sobečtí, kritičtí, malicherní a náladoví.

A jak to mají Blíženci s láskou? Jsou nestálí, těžko je polapit. Trvá jim věčnost, než se usadí, rodiny si začnou vážit až v pozdějším věku. Muž v Blížencích dostane každou, kterou chce. Ví, co chtějí ženy slyšet, rád flirtuje. Okouzlí ženu svým nenuceným chováním a bezbřehou fantazií. Plus u něj budete mít v případě, že máte smysl pro humor.

Sex není pro Blížence tak moc důležitý, spíše než samotný akt ho vzrušují představy. Ale když už na sex dojde, je to celé dost divoké a rychlé. Muž Blíženec víc myslí na svoje uspokojení než na to partnerčino. Rád experimentuje, je vynalézavý, všechno chce vyzkoušet, miluje erotické hry.

A pozor, Blíženec nezná žárlivost. Pokus o flirtování s jiným si proto ušetřete. On sám umí žít paralelně s několika partnerkami a vůbec mu to nepřijde divné.

Erotogenní zóny? Ruce, paže a ramena.

On Blíženec + ona Beranka

Vyčerpávající vztah. Typická Beranka je žárlivá a majetnická. Typický muž v Blížencích nežárlí vůbec. Ona ale vyžaduje, aby na ni žárlil! Po duševní stránce si rozumí, dokážou spolu žít v partnerství. V sexu to může někdy skřípat. Žena v Beranu musí mít pocit, že je neodolatelná, že on po ní pořád touží, a to i po letech. Ona je nápaditá a pro něj inspirující. On je o něco klidnější. Potřebuje občas vydechnout, což ji nudí.

On Blíženec + ona Býčice

Žena ve znamení Býka se mnohdy do Blížence slepě zamiluje. Jemu se ale brzy jedna žena může omrzet. Může to fungovat, když žena v Býku sem tam udělá něco překvapivého. Sex: Ona chce být milována naplno, vyžaduje veškerou jeho pozornost. Muž v Blížencích rád zapojuje v erotice svou fantazii. Funguje mezi nimi telepatie, mohou spolu komunikovat beze slov. Když bude Býčice dost rafinovaná, vztah ustojí.

On Blíženec + ona Blíženkyně

Vzrušující, ale nebezpečný vztah. Blíženci se spolu rozhodně nudit nebudou. Hned od začátku to mezi nimi jiskří. Rozumí si, vědí, jak se ten druhý cítí. Aby jejich partnerství klapalo, chce to dostatek trpělivosti a porozumění. Ač jsou ve vztahu spokojení, stejně potřebují flirtovat s jinými. Jsou prostě přelétaví. V sexu je to skvělé. V posteli Blíženci předvádějí až akrobatické kousky a umí společně dosáhnout absolutního vrcholu.

On Blíženec + ona Račice

Muž v Blížencích by rád věděl, co má žena v Raku ráda, co ji trápí, jenže ona se se svými pocity nerada svěřuje. Ona zase neví, co chce on. Račice dělá vše pomalu a opatrně, Blíženec je rychlý a odvážný. Ona je šetřivá, on rád utrácí. Když žena ve znamení Raka miluje, tak se muži citově zcela oddá. Jeho postoj k lásce je spíše nevázaný. V sexuálním životě mohou mít potíže s fyzickým uspokojením. Tihle dva jsou moc rozdílní.

On Blíženec + ona Lvice

Tento vztah vyžaduje kompromisy. Žena ve Lvu Blížence na první pohled přímo uchvátí. Když ji Blíženec zaujme, musí si ho nejprve zkrotit, jenže s ním to není snadné. On musí pochopit, že i Lvice potřebuje svobodu, nemusí se tedy obávat o tu svou. Ona vyžaduje neustálé komplimenty, on ji pořád chválit odmítá. Blíženci také docela vadí její žárlivost, i když je opodstatněná. V posteli jsou téměř dokonalý pár.

On Blíženec + ona Panna

Když se ti dva zamilují, je to často ze zvědavosti. Muž ve znamení Blíženců je romantický idealista, žena v Panně praktická realistka. Aby fungovali, nesmí ho ona brát tak vážně, nebo naopak on ji musí vnímat vážněji. V sexu panují rozdíly. Panna vyžaduje osobní pozornost. Blíženec se oddává fantazii, potřebuje změnu, nestačí mu jedna poloha. Jestli chtějí, aby vztah vydržel, zvládnou to – ale s velkou dávkou trpělivosti.

On Blíženec + ona Váha

Kompatibilita je zde vynikající. Žena ve Vahách to s Blížencem umí, je mu rovnocennou partnerkou. Jsou si hodně podobní, což je k sobě přitahuje. Tam, kde jsou rozdílní, se zas doplňují. Respektují se navzájem a dopřávají si svobodu. Stejně se dívají i na peníze, které u nich nejsou na prvním místě. V sexu se rovněž shodnou. Oba romantiku a lásku upřednostňují před samotným fyzickým uspokojením.

On Blíženec + ona Štírka

Muže v Blížencích a ženu ve znamení Štíra fascinuje odlišnost toho druhého. On má dvě tváře a ona neví, která je ta pravá, ale věří, že na to přijde. Problém: On se na rozdíl od ní nedokáže naplno odevzdat jednomu člověku na celý život. Blíženec se baví tím, jak Štírka žárlí. Jejich sexuální přitažlivost je ale mimořádná. Muž Blíženec v posteli rád experimentuje a žena narozená ve Štíru mu vychází vstříc.

On Blíženec + ona Střelkyně

Protiklady, které se přitahují. Oba mají to, co tomu druhému chybí. Ona potřebuje pozornost a tu jí on dopřeje zřídka. Blíženec ženě ve Střelci často zlomí srdce. Ve vztahu dochází k neustálým hádkám, jež střídají usmíření – v posteli. Vzájemné fyzické přitažlivosti nedokážou odolat. Muž v Blížencích a Střelkyně rozhodně vědí, co je to kvalitní sex. Shodně inklinují k nevěře. Vztah by mohli ustát, když budou hodně tolerantní.

On Blíženec + ona Kozorožka

Kozorožka si dokáže muže v Blížencích získat něžností, věrností a vtipem. Humor on potřebuje, nudu přímo nesnáší. Kompatibilitu narušuje perfekcionismus a odhodlanost ženy ve znamení Kozoroha, což ho může vyděsit. V sexu si ti dva zcela rozumí. Ačkoliv spolu nejspíš nezažijí explozi vášně, dokážou se navzájem uspokojit. Ona je pro něj v erotice záhadou a Blíženec se od ní může mnohé naučit.

On Blíženec + ona Vodnářka

Tento vztah funguje na vzájemném pochopení. Tahle dvojka se spolu určitě nudit nebude, oba mají rádi společnost. Muž narozený v Blížencích by si jen měl dát pozor na to, aby s ní jednal upřímně. Žena ve Vodnáři mu lži tolerovat nebude. V sexu to klape, umí uspokojit jeden druhého. Tihle dva mají perspektivu a mohou spolu být dlouhodobě šťastní. I když se rozejdou jako milenci, zřejmě zůstanou přáteli.

On Blíženec + ona Ryba

Žena v Rybách se muži Blíženci prakticky ve všem přizpůsobuje. Dělá všechno pro to, aby byl jejich vztah harmonický. Když je zamilovaná, úplně ztrácí hlavu. Muže v Blížencích neskutečně rozčiluje její otálení se vším a vyhýbání se konfliktům. Rybu zase štve jeho kritičnost a náladovost. V posteli se ti dva dobře doplňují. Umí v sexu vyhovět potřebám toho druhého a milování je pro ně zábavou.

Denní osobní a erotický horoskop si můžete přečíst tady

Související články

Další články