Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

S kým je A.N.D.U.L.A u moře? Tajemný muž i plný dekolt, nad kterým lidé žasnou

Aneta s Patrikem na dovolené u moře.
Zdroj: Archiv Anety Chovanové
+ Dalších 17 fotografií
dovolená
Pasovali ji na nejvíc sexy mámu. Fanoušci jsou z Anety Chovanové alias A.N.D.U.L.Y paf. Po hodně dlouhé době totiž vystavila na odiv svůj plný hrudník v plavkách. Se synem Patrikem a s neznámým mužem vyrazila do tepla a lidé na jejím Instagramu řeší dvě zásadní témata.

A.N.D.U.L.A odjela i se synkem za sluníčkem. Jako cílovou destinaci si vybrala Tenerife, kde je v tuto dobu ještě krásně teploučko. Na svém Instagramu ukázala zatím jenom dvě fotky, ale obě jsou velmi diskutované.

Na jedné z nich totiž stojí její rozkošný syn Patrik, kouká se na oceán a přidržují ho evidentně mužské ruce. Fanoušci se tedy marně snaží dopídit toho, kdo že to s Andulou tráví dovolenou. Podle některých bystřejších uživatelů je na Tenerife s Patrikovým tatínkem Františkem, jelikož prý Aneta v jednom z instastory prohlásila "Snad se bude dovolená líbit i tatínkovi".

Další fotka, kterou mělo mnoho lidí potřebu okomentovat, byla fotka v plavkách. Je fakt, že Anetu jsme už takhle odhalenou neviděli dlouho. Některé proto zaskočila velikost jejího poprsí. Andula, která není ani rok po porodu, má božskou postavu a ani její prsa evidentně neutrpěla žádnou újmu.

Influencerka a moderátorka je, zdá se, nad věcí a pokud na dovolenou vezme klidně i záletného expartnera, je to víc než chvályhodné. Patrik si tak užívá svoji první dovolenou u moře s oběma rodiči a za to jim patří uznání.

Související články

Další články