Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

S kolika lidmi jste teoreticky spali? Vyzkoušejte speciální kalkulačku a budete naprosto šokováni!

Zdroj: facebook.com
Průměrný počet sexuálních partnerů v České republice je 9. Jenže jakému počtu lidí (či nemocí) byl tím pádem běžný Čech teoreticky vystaven? To číslo je šokující a jde do milionů!

Společnost LloydsPharmacy vyvinula vlastní kalkulátor, který pomocí složitých matematických výpočtů (alespoň pro nás) zjistí počet vašich nepřímých sexuálních partnerů. A opravdu to není hezký pohled (alespoň pro nás).

Pokud byste totiž byli byť jen naprosto průměrně sexuálně aktivní a vyspali se s devíti partnery, znamenalo by to, že jste byli v posteli nepřímo s 3 917 918 l­idmi.

„Riziko vystavení sexuálně přenosné choroby se exponenciálně zvyšuje s každým novým partnerem,“ uvedl dr. Gigi Taguri. Kromě názorné ukázky, jak dokáže být matematika i mimo školní lavice děsivá, se nám lékař ze společnosti LloydsPharmacy snaží ukázat, jak důležité je při sexu používat kondom.

„Nemáte mít jen strach o vaše přímé partnery, ale také o jejich partnery, partnery jejich partnerů atd.,“ tvrdí specialista s tím, že se jedná o nepřímá sexuální spojení.

A jaké je tedy vaše konečné číslo sexuálních partnerů? To si můžete sami zkusit ZDE. Stačí zadat počet žen, mužů či obojího do příslušné věkové kategorie a kalkulátor vám dá velmi rychle vědět.

Přejeme „příjemnou“ zábavu.

Související články

Další články