Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

S JOŽEM V CHANOVĚ: Neuvěříte, čím se romský kápo ze seriálu Most! živí! VIDEO

+ Dalších 49 fotografií
Proslavila ho seriálová role ve fenomenálním seriálu MOST! a prakticky přes noc se z něj stala známá tvář, kterou na ulici v okolí severočeského Mostu a Chanova poznává skoro každý. Řeč je o Peteru Bažovi, který v seriálu České televize představuje roli Joža. Redakci eXtra.cz na kameru poskytl exkluzivní rozhovor a redaktory provedl chanovským sídlištěm, kde se část seriálu odehrává.

V Chanově žije přibližně šest set lidí. Časy, kdy se tam lidé báli vkročit, jsou však minulostí. „Už to dávno není, co to bývalo. Je tu klid. Všichni chtějí mít klid. Sami to vidíte, že nic děsivého se tu neděje. Je to už jen takový strašák,“ řekl nám představitel Joža, kterého si do seriálu vybral režisér Jan Prušinovský.

Seriál MOST! je mezi diváky velmi populární. Sám Bažo eXtra.cz přiznal, že zhlédl všechny díly. Když dostal do ruky scénář, nebyl pro něj problém se ho naučit nazpaměť. „Vždy po práci jsem se něco naučil a šlo to celkem samo,“ usmíval se muž, který 12 let pracuje coby člen městské hlídky. V Chanově ho zná každý a mnozí jeho výkon před kamerou hodnotí kladně. „Lidi, co mě znají, mi fandí. Líbí se jim celý seriál,“ prozradil Peter Bažo s tím, že by si přál, kdyby vznikla druhá série.

Co všechno prozradil na kameru? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články