Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

S Jasminou Alagič cloumají hormony: Rytmusovi poslala ten NEJDOJEMNĚJŠÍ VZKAZ

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 47 fotografií
láska jako trám
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) rozhodně s ničím neotálejí. Spolu nejsou ještě ani rok a už čekají potomka a plánují svatbu. Jak se Rytmus již několikrát na sociálních sítích vyslovil, není na co čekat. Svoji Jasminu miluje nadevše, tak není důvod nač otálet. Jasmina byla ve vyznáních lásky ke slovenskému rapperovi zdrženlivá. Tentokrát ale udělala výjimku a na jeho narozeniny se pořádně rozepsala.

"Kdyby mi někdo řekněme před rokem řekl, že dnes budu tak moc zamilovaná, že si život nebudu moct představit vedle nikoho jiného než vedle tebe, že ve mně bude růst naše milované my a že za pár měsíců budeme mít společné příjmení, tak mu rovnou daruji poukázku na psychiatrii," rozepsala se na sociálních sítích Jasmina Alagič

"To je důkaz toho, že ty nejsilnější věci člověk neplánuje. Zkrátka se stanou a navíc máš dnes narozeniny," pokračovala půvabná moderátorka v dlouhém a láskyplném statusu věnovaném právě Rytmusovi, který ve čtvrtek oslavil dvaačtyřicetiny.

Jasmina se v minulosti na sociálních sítích se svojí láskou k Rytmusovi příliš nesvěřovala. Nyní to ale vypálila na plnou pusu. Je vidět, že s nastávající maminkou pěkně lomcují hormony. Samotné těhotenství oba dva ohlásili přímo na Štědrý den.

Věčným spekulacím tedy učinili konec. Navíc se tihle dva budou ještě brát. No není jejich příběh jako z pohádky?

Související články

Další články