Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

S Ivetkou se Jiří Pomeje (†54) potká v nebi… Muž s velkým srdcem prohrál boj s rakovinou

+ Dalších 35 fotografií
Česko dnes zasáhla smutná zpráva o odchodu Jiřího Pomeje (†54). Herec a filmový producent dlouhodobě bojoval s rakovinou kostí a hrtanu, zákeřné nemoci nakonec podlehl. Po Jiřím na tomto světě zůstaly dvě osudové lásky a především pětiletá dcera Anička.

V životě herce a producenta Jiřího Pomeje během pár let figurovaly 3 osudové ženy. Jedna z nich už není mezi námi, a tak zbývají dvě, které po svém bývalém muži budou truchlit. Kdo v životě Jiřího sehrál největší roli?

Michaela Kuklová

Jiří Pomeje a Michaela Kuklová spolu strávili dlouhých 15 let života. Na začátku vztahu to vypadalo, že zamilované hrdličky nic nerozdělí, tento dojem veřejnost měla i po osmi letech. Nakonec se však ukázalo, že Jiřímu a Michaele to dlouhodobě neklape a herečka se pak nechala slyšet, že ačkoliv Jiřího milovala, nedalo se s ním žít. Nakonec se přiznala, že je Jiřímu nevěrná, a požádala o rozvod. Herec a producent doufal, že se jejich manželství ještě vzpamatuje, bohužel tomu tak nakonec nebylo a Jiří v roce 2007 na důkaz definitivního konce velké lásky hodil snubní prsten do Vltavy.

Iveta Bartošová

Pomeje po Kuklové dlouho netruchlil, hned v roce 2008 se totiž oženil se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Ta ho paradoxně nemohla vystát do chvíle, dokud ho blíže nepoznala. Jiří jí dohodil práci v době, kdy o ni měla nouzi, nechal ji zkrášlit v nejrůznějších salonech a pomohl jí dostat se na vrchol, i když sám měl pracovní problémy. Z pouhých kolegů se zničehonic stali partneři a jejich pompézní svatba byla jednou z nejsledovanějších v Česku. Pohádkové manželství však dlouho nevydrželo, Iveta Jiřího v roce 2009 obvinila z krádeže peněz z její kabelky a po dlouhodobém trápení obou partnerů podala v roce 2010 žádost o rozvod.

Andrea Pomeje

Ani s dýdžejkou Andreou Pomeje nešlo o procházku růžovým sadem. Jako jediná žena Jiřímu však dala to, po čem dlouho toužil – porodila mu krásnou dcerku Aničku. S Andreou, rozenou Šťastnou, se Jiří oženil v roce 2013 v Thajsku, svatba probíhala v buddhistickém chrámu. Jen o pár měsíců později, v září roku 2013, na svět přišla jejich dcera Anička. Vše nasvědčovalo tomu, že Jiří i Andrea spolu prožívají nejšťastnější období ve svých životech, pravda se však ukázala být jinde. Andrein právník v srpnu roku 2018 sepisoval žádost o rozvod. Sama Andrea tehdy řekla, že si rozvod dlouho rozmýšlela. Jiří se od manželky odstěhoval už několik měsíců předtím, a to kvůli nadměrnému pití, které nemohla vystát.

CO VŠECHNO VÍME O SMRTI JIŘÍHO POMEJE:

Související články

Další články