Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

S drogou končím. Chtěla bych pracovat, ale někdy mě lidé zmlátí, říká narkomanka Katka

Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Snad každý v Česku zná příběh narkomanky Katky Bradáčové (42). Ženy, která v mládí zkusila tvrdou drogu a ze spárů démona závislosti se jí zatím nepodařilo dostat. Teď jí ale svitla naděje. Katka poskytla redaktorovi eXtra exkluzivní rozhovor, v něm přiblížila svůj současný život. A překvapivě nechybělo mnoho emocí, které Katka na kameru ukázala.

Je to necelý měsíc, kdy redakci eXtra poskytla Katka po roce rozhovor o svém aktuálním životě. V době, kdy vláda vyhlásila stav nouze, Katka nic nepodcenila. Naopak věci začala řešit okamžitě – chrání se rouškou a pravidelně si desinfikuje ruce.

„Musím se chránit. Celou dobu jsme já, přítel i pes Sargon v izolaci, tedy pokud nejdeme pracovat nebo pro jídlo,“ popsala Katka, s tím, že situaci, která zasáhla mimo Česko všechny země Evropské unie, nebere na lehkou váhu. Zároveň uvedla, že by strašně ráda sekla se svou závislostí a že věří, že to dokáže.

Za necelý měsíc ve svém rozhodnutí ušla pořádný kus cesty. Katka se rozhodla promluvit na kameru. "Cítím, že to dám. Tři dny abstinuji, pravda je, že jsem teď jen na subotexech, ale za tři dny jsem si vzala jen kousek prášku. A snažím se to vydržet a věřím, že to zvládnu," je přesvědčená žena, s níž režisérka Helena Třeštíková po dobu 16 let točila časosběrný dokument s názvem Katka.

Katka by ráda našla práci

"Snažím se najít práci, mě ale nikdo nechce zaměstnat. Kdyby mi někdo chtěl dát práci, tak to by byla paráda. Ale stane se mi, že mě občas lidi napadnou. Několikrát mě fyzicky ublížili, třeba když jdu nakoupit, tak mě napadla ochranka, nemám to lehké," povzdechla si Kateřina Bradáčová a požádala lidi, kdyby náhodou někdo nevěděl pro ní o nějaké práci.

Katka promluvila i o rouškách, jejichž nošení je přes měsíc povinné. Některé pro eXtra zhodnotila. A také promluvila o partnerovi, svém lepším období a zmínila, že se koronavirem nakazil její příbuzný. Velký rozhovor s Katkou najdete na portálu eXtra ve středu.

Související články

Další články