Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

S drdolem za hysterku, s copem za ustrašenou chuděrku! Co na vás práskne váš účes?

Zdroj: achiv
Klasický den každé ženy začíná tím, že vstane a začne se upravovat. Po více či méně zdařilém líčení přijde na řadu styling vlasů. Každá již máme určitě vybraný ten svůj oblíbený, který si až na výjimečné chvíle češeme denně. Víte ale, že o vás váš účes leccos vypovídá? Co na sebe prásknete, když přijdete s vyčesaným culíkem nebo naopak s rozpuštěnými vlasy?

Tady máte výčet pěti TOP účesů, které nosí ženy nejčastěji. Budete samy překvapeny, co se dozvíte.

1. Vlny

Pokud patříte k příznivkyním vlnitých účesů a každé ráno stojíte poctivě s kulmou před zrcadlem, můžeme vás jen pochválit. Vaše nezkrotné vlny o vás prozrazují, že patříte k lidem s dobrým srdcem a jste velmi milé a ochotné. Dále jste rozhodně kreativní, a tak se k vám nejvíce hodí všechny umělecké profese, kde můžete svůj potenciál zužitkovat. Rozhodně vám nechybí energie a empatické zacházení.

2. Rovné vlasy

Jste ženou, která bez žehličky nevyrazí ani spát ke kamarádce? Pro svůj dobrý pocit potřebujete perfektně uhlazený styling a máte pocit, že vyžehlené vlasy jsou zároveň delší vlasy? Pak pro vás nemáme dvakrát dobré zprávy. Pravděpodobně neoplýváte smyslem pro humor a nepatříte mezi baviče společnosti. Rozhodně vám chybí vnitřní klid a vyrovnanost, na které je potřeba zapracovat. Vyrazte do přírody, na party, kamkoli a nechte chvíli žehličku doma, uvidíte, že vám bude mnohem líp.

3. Drdol

Zajímá vás, co o sobě prozrazují ženy, které si ráno načešou dokonalý drdol? Většinou jde o ženy úspěšné, které ke své práci potřebují pohodlí, a ne vlasy lezoucí do očí. Těmto ženám rozhodně nechybí smysl pro eleganci a disciplínu. Negativní stránkou těchto typů žen je ovšem fakt, že se jedná o pěkné hysterky, které se opravdu neřadí do kategorie klidná a vyrovnaná dáma. Možná by bylo fajn nechat vaši upjatost a nervozitu stranou, rozpustit vlasy a osvobodit se. Co vy na to?

4. Culík

Ano, vypadá to nádherně, a to ať je krátký, dlouhý, vyčesaný, nebo volný. Pokud rády nosíte culík, patříte rozhodně mezi krásné a výrazné ženy, protože sepnuté vlasy dají prostor pro vyniknutí vašeho obličeje. Jde o velmi sexy formu sebeprezentace. Pokud vás zajímá, co na vás culík práskne, nemusíte se děsit. Patříte k velmi cílevědomým lidem, kteří přesně vědí, čeho chtějí docílit. Před vaším nasazením a životním tempem smekáme klobouk.

5. Cop

Musím se přiznat, že dámy s copem na mě působí velmi roztomilým a milým dojmem. Vždyť právě v dětství byl copánek snem každé holčičky. Pokud se ovšem ptáte, co na vás váš oblíbený účes prozradí, není to nic extra pozitivního. Patříte totiž mezi ženy, které více myslí na ostatní než samy na sebe a to je velká chyba! Přestaňte dýchat pro druhé a začněte si užívat svůj vlastní život, přinese vám to jen ovoce.

Související články

Další články