Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

S Darou Rolins takovou vášeň neprožíval: Rytmus podpořil lásku k Jasmině dojemným vzkazem!

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 90 fotografií
Většina lidí má Rytmuse (41) za pořádného drsňáka, se kterým není radno si zahrávat. Na svých instastories budí dojem přísného chlapáka, ve kterém byste city hledali jen stěží. Tentokrát ale opravdu překvapil a jde vidět, že když je člověk zamilovaný, tak roztaje i ten největší drsňák....

Rytmus (41) se už nějaký ten týden netají svou novou láskou moderátorkou SuperStar 2018 Jasminou Alagič A jde vidět, že jsou opravdu šťastni. Rytmus není zrovna ten typ člověka, který by na sociálních sítích dával na obdiv svůj soukromý život.

Snaží se lidi motivovat a vyburcovat, ale co se týče citů, tak v tom byl zdrženlivější. Samozřejmě, že čas od času se svou nyní už bývalou přítelkyní Darou Rolins (45) zveřejnil nějaký ten snímek s rozkošným popiskem, ale v žádném případě z něj nesršela taková vášeň.

Nyní už nejde zpochybnit, že Rytmus je až po uši zamilovaný do své půvabné Jasminy. Navíc ke snímku napsal dojemné vyznání, které u něj také nebývá na denním pořádku. "Všem přeji lásku, protože to je nejvíc."

Tak snad to téhle dvojici vydrží co nejdéle a budou spolu šťastni. Ohromně jim to sluší a Rytmus by se takhle mohl dojímat častěji.

Související články

Další články