Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

S čím přijde Měsíc ve znamení Býka: Náhradník v posteli i láska na celý život

Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
+ Další fotografie
ASTROLOGIE
Luna vstoupila do zemského znamení Býka. Měsíc v konstelaci s Býčí energií bude řídit naše emocionální rysy, pocity, akce a reakce. Své vibrace zaměří i na vztahy, domov a především stabilitu. Vše, co se odehraje pod tímto vlivem, zůstane neměnné. Pokud hledáte životního partnera, měli byste právě začít! Jaké další pikantnosti nám Měsíc pod taktovkou tvrdohlavého Býka přichystá?

Domov, něžnosti a rovnováha

Lidé pod vlivem Měsíce v Býku jsou klidní a nespěchají vůči svým pocitům. Pokud však pod tímto vlivem, střetnou svou spřízněnou duši, pravděpodobně to vydrží navěky! Býk dodává stabilitu a neměnnost. Rád si hlídá své soukromí a je synchronní pro domov. Ve vztahu budete dávat přednost něžnostem. Rádi se necháte hýčkat a budete v kontaktu s tělem toho druhého. Toto umístění Měsíce vám prostě dává stabilní emoce.

Hledání lásky v jiné ložnici

Při Měsíci v Býku se nelíbí lidem být emocionálně vyprahlí, takže i když nejsou v nějakém vztahu, budou mít někoho pokrývajícího jejich potřeby. Potenciální problém nastává tehdy, pokud jsou ve vztahu a budou mít také někoho, kdo pokryje jejich sexuální potřeby To se však stává málokdy. Ve většině případů se jedná o situace, kde se neobjeví skutečná láska.

Luxus, kam se podíváš…

Pod vlivem Býka si budete užívat všeho, co je luxusní. Fyzického pohodlí, zábavy, zbožňování exotického jídla a zároveň se budete, kromě konzumace zajímat o jeho přípravu. Zvláště se projeví velký zájem o potraviny, které projdou transformací, jako jsou sýry a mléčné výrobky, zpracovaná masa a další. Všechny luxusní druhy potravin vás budou přitahovat. Zájem o zpracování je jakousi duševní zkušeností.

Související články

Další články