Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

S cestovkou po stopách seriálu Most!: Turisté byli téměř v ohrožení života

+ Dalších 105 fotografií
DYCKY MOST!
Seriál Most! a poptávka po něm vůbec neklesá. A tak se cestovní kancelář, která se zabývá výlety po nedotčené krajině na Mostecku a okolí, rozhodla přidat do nabídky trasu po místech, kde byl natáčen právě onen známý seriál. Trasa s názvem Dycky Most! byla vyprodána během pár chvil. Ještě aby ne...

Vyhlídkovou trasu cestovní agentura naplánovala prozatím jen na dva termíny. Členové týmu deníku Aha! se rozhodli výletu po stopách seriálu Most! zúčastnit.

Trasa započala u přesunutého kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě, o kterém se v seriálu zmiňoval Luďan. Dále vyhlídková jízda pokračovala přes Hněvín a také nechyběla zastávka u restaurace Severka.

Nakonec jízda vyvrcholila v Chánově, při které musela asistovat městská policie. Nejdříve na sídliště vjíždela dvě policejní auta a až pak návštěvníci.

V Chanově se tou dobou zrovna konala kulturní akce, tudíž byla většina obyvatel venku. Najednou na auto přiletěl kámen! Naštěstí se odrazil a nikomu se nic nestalo. Nicméně v tu chvíli mezi turisty propukla panika. Paní Marie N. (61) pronesla “Já se bojím, až mě rozbolela hlava.” Turisté byli z poslední zastávky opravdu vyděšeni. Dokonce se i báli vystoupit z aut pro fotku. Inu…alespoň na vlastní oči viděli, že Chanov není Jeruzalém, jak by řekl Luďan.

Mohlo by vás zajímat

Další články