Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

S čerty nejsou žerty: Princezny Adélka a Angelína se změnily po 36 letech k nepoznání

S čerty nejsou žerty: Princezny Adélka a Angelína se změnily po 36 letech k nepoznání
Zdroj: Filmové studio Barrandov
+ Dalších 10 fotografií
pohádka

Pohádku S čerty nejsou žerty musí mít rád snad každý. Výrazné role v ní dostaly herečky Dana Bartůňková (64) a Monika Stará (56), které ztvárnily princeznu Angelínu a princeznu Adélku. Jak se jim daří dnes a jak po 36 letech od premiéry vypadají?

Princezna Adélka

Monika Stará je zralá žena v nejlepších letech. Už v minulosti přiznala, že by se k filmovým rolím ráda vrátila, ale už ne k pohádkám. I když naivní princeznu v osmnácti letech prý nemusela příliš hrát, protože si byly povahově podobné.

„Odmala jsem snila o tom, že budu buď princeznou, nebo učitelkou, a vlastně se mi splnilo obojí,“ přiznala představitelka princezny Adélky.

Deset let od rozvodu vypadá spokojeně. S bývalým manželem má dvě děti, a jak v minulosti uvedla, děti má s mužem, se kterým chtěla, přestože jejich vztah nepatří mezi ty se šťastným koncem. Kvůli manželovi se vrátila právě do Olomouce, kde také před natočením pohádky S čerty nejsou žerty žila.

Princezna Angelína

„To, že jsem spojována jen s jednou rolí, mě neštve,“ uvedla Dana Bartůňková otevřeně v pořadu České televize Dobré ráno. Na natáčení pohádky S čerty nejsou žerty dodnes vzpomíná s láskou. „Sešla se tam neuvěřitelná parta lidí. Nikdo nikam po natáčení nespěchal. Tenkrát se ještě nehonily žádné kšefty. Sedělo se a povídalo."

„Nás princezny produkce honila v deset večer do postele, abychom nebyly druhý den opuchlé, ale vždycky jsme se nějak vrátily zase zpátky,“ vzpomíná dnes už jedenašedesátiletá herečka.

Dnes většinu času věnuje divadlu. Je principálkou, herečkou i ředitelkou Metropolitního divadla Praha. „Dnes hrajeme především představení pro děti. Před patnácti lety jsem začala psát pohádky na motivy a obohatila je písničkami,“ dodala závěrem paní Bartůňková.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy