Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

S BÝKEM V POSTELI: Ženy i muži v tomto znamení jsou přírodní zázrak!

Zdroj: pixabay
Horoskop
Na první pohled je Býk nenápadný, snad dokonce trochu nudný a nemotorný, žádný lev salónu, raději vyčkává v pozadí. Ale vidí vše, a ví o všem. A když se jednou dá do běhu, pak ho už nikdo nezastaví. Tvrdohlavě a umíněně usiluje o svou kořist, dokud ji úplně a zcela nezíská do svého vlastnictví, aby ji už nikdy nepustil. Libuje si v milostných hrách a exceluje při předehře. O čem Býk sní? Jaký je milenec? A co mu působí rozkoš?

Jak vás Býk dostane

Muž v Býku je neobyčejně smyslný a má vynikající cítění pro erotická napětí. Když miluje, vytahuje všechny zbraně svých mnohých nadání. Všechno, co umí, šikovně zahrnuje do milostné hry. S hudbou a červeným osvětlením, s vodní postelí, otevřeným krbem, šampaňským a exotickými jídly. Především ale s neuvěřitelnou opatrností. Mnohé ženy přiznávají, že při předehře pociťovaly ještě větší vzrušení, než při samotném sexu. Být svlékána mužem v býku je slavnost sama o sobě. Nahé tělo jej dostává do zběsilosti. V té chvíli nezná ani šetrnost ani ohled.

Od Býka nečekejte tvrdá slovíčka. Oddává se zcela svému vnímání a přichází k vědomí teprve potom, co nalezl své uspokojení. Tělo partnerky se stává delikatesou. Ochutnává každý centimetr partnerčiny kůže. Přes prsa vylévá víno a vylizuje každou kapku. Kdo miluje býka, měl by vědět, že všechno by mělo být jakkoli hluboko ukryto.

Smyslná rozkoš žen ve znamení Býka

Žena v býku je přírodní zázrak. Její tělo vyzařuje nepokrytě erotikou. Jedná podle svého citu, instinktivně. A téměř vždy správně. Je to daleko víc, než co může partner očekávat. Kdo vyhledá ženu v býku pro pomíjivé sexuální dobrodružství, tvrdě narazí. Flirt, to vždycky, ale nic víc. Její představy jsou velmi střízlivé a velmi precizní, což nijak nebrání její vášnivosti. Smyslná rozkoš, ta pro ni neznamená jenom něžnosti a vášeň v posteli. Sklenice dobrého vína, útulný byteček, citové propojení při rozhovoru.

Neexistuje žádná radost, kterou by neuměla plně vychutnat. Sexuální snové představy a přání ji stále zaměstnávají. Očekává slast, úplnou slast. Její partner nebude mít nikdy stísněný pocit: „Udělala to jenom kvůli mně, s vděčnosti, ze soucitu.“ V pettingu se ráda odevzdává, ale nespokojuje se s ním, přestože by při něm také chtěla prožít mnoho vyvrcholení. Chce všechno. Můžete si ji vzít náhle a bez příprav. Přitom vás bude ale následovat celým tělem. Muž nemusí prozrazovat svá přání. Ona je zná instinktivně a splňuje je.

Bezmoc a pořádný zadeček

Nejsnáze Býka získáte, jste-li bezmocná, plachá a máte krásně formované pozadí. Býk má rád čistotu a lichotky. Protože čistota pro něj ztělesňuje ideální typ ženy, nemá rád na své partnerce líčení a nápadnou rtěnku. Potřebuje mnoho něžností a ještě více pohodlí. Jeho erotogenní zóny jsou krk, šíje, brada a oči! Přihlížet, jak se jeho partnerka sama uspokojuje, je pro něj jednoduše to největší blaho. Býk je komplikovaný typ, ale každá snaha bude po zásluze odměněna!

Submisivní Býčice

Partner ženy v Býku musí vyzařovat erotiku Chce muže, o něhož by se mohla opřít, o něhož by mohla pečovat, jemuž bude ale také ochotně podřízena. On však musí bezpodmínečně patřit jí. Její typické erotogenní zóny jsou krk a šíje. Něžný polibek pod bradičku ji může skoro připravit o rozum. Laskání na krku miluje k zbláznění. Kdo chce vidět ženu v býku šťastnou, musí jí věnovat pohodlí a čas od času ji nechat správně a krásně lenošit. Pak vrní a přemýšlí o tom, které smyslné radosti by chtěla rozdávat!

Související články

Další články