Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

S Boženou pod jednou peřinou: Žhavé scény o Němcové a nahota rozdělily Česko

S Boženou pod jednou peřinou: Žhavé scény o Němcové a nahota rozdělily Česko
Zdroj: reprofoto Česká televize
+ Dalších 17 fotografií
seriál
Skutečný příběh první české spisovatelky ve čtyřech televizních filmech. První díl u lidí sklidil velké ovace a druhý byl dokonce ještě lépe hodnocený než ten první. Spoustu diváků překvapila scéna plná nahoty a erotických momentů. Někteří z veřejnosti ji kritizují, druzí se zase Boženy zastávají s tím, že kdysi to nebylo jiné než nyní. Lidé bouřlivě diskutují na sociálních sítích a není se tedy čemu divit, že nedělní díl byl nejsledovanějším pořadem večera.

Čtyřdílný miniseriál Božena sklidil u lidí velký úspěch. Už první díl diváci hodnotili velmi kladně. "Jsem nadšená, příjemně překvapená hereckými výkony všech herců, moc se těším na pokračování," popsala své dojmy jedna z divaček.

"Kameníková je zatím neokoukaná a tahle role jí sedí jako… domyslete si sami. První i druhý díl super, ale mám trochu strach, že s už ohranou Geislerovou už to tak dobrá podívaná nebude. Snad se pletu," polemizuje další.

"Sedmnáctiletá Bára je odbojná, dychtivá a svobodomyslná dívka. Raději čte, než peče. Navíc přitahuje zájem mužů. Rodiče už ji nezvládají, a tak se hledá ženich, který by si ji vzal i bez věna. Nejlepší partií je o patnáct let starší úředník pod penzí Josef Němec," tak zní stručný popis děje, z jehož zpracování jsou lidé nadšení i po druhém díle.

V druhém díle se nečekaně objevily nahé a erotické scény, a proto není divu, že seriál Božena byl nejsledovanějším pořadem nedělního večera. Nenechalo si ho ujít 1 milion a 683 tisíc lidí. Ožehavé scény mladičké Boženy vyvolaly na sociálních sítích bouřlivé diskuze.

"Já asi nekoukala na tentýž jako někteří tady. Hodně postelových scén, porno, běhna...? Kde žijete?! Nebylo to jiné než dnes, a nebo si snad naivně myslíte, že všechny ty děti v těch dobách byly manželské? Jak jinak ztvárnit to, že Božena byla žena, která milovala. Sňatky z rozumu tohle zapříčinily," píše jedna z divaček, která nechápe, proč někteří kritizují erotické scény.

"Přesně! Měla jsem sto chutí napsat to samé. Nebylo to jiné než dnes a že znali sex i tenkrát, není snad pohoršující," přitakává další. "Po nadšení z prvního dílu byl pro mne ten druhý velkým rozčarováním. Nesmyslné reálie byly tím nejmenším. Bulvární pojetí," stojí si za svým další. A co si myslíte vy?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy