Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

S Bobbi Kristinou je konec: Lékaři ji chtějí nechat odpojit, její rodina se mezitím pere mezi sebou

S Bobbi Kristinou je konec: Lékaři ji chtějí nechat odpojit, její rodina se mezitím pere mezi sebou
Zdroj: profimedia.cz
Bobbi Kristinu našli příbuzní ve vaně hlavou ve vodě. Celá rodina se sjela do nemocnice v Atlantě, v níž Bobbi leží na špičkovém neurologickém oddělení. Ani tyto těžké chvíle nedokázaly vzájemně se nesnášející členy rodiny spojit.

Bude to týden, co se svět dozvěděl šokující zprávu o dceři Whitney Houston (†48), Bobbi Kristině Brown. Ta byla nalezena ve vaně plné vody, s obličejem ponořeným ve vodě a bez známek života. Stejně jako před třemi lety její matka

Otec Bobbi Kristiny, zpěvák Bobby Brown měl ve čtvrtek narozeniny, které, jak si dokážete představit, rozhodně nebyly nijak slavné. Přesto se ale sešel se svou rodinou, konkrétně ženou, sourozenci a bratranci v restauraci hotelu, do něhož se celá rodina přesunula, aby byli Bobbi co nejblíže.

Sestra Bobbyho Browna Tina vzala lahví po hlavě jeho bratrance Shayna. Server TMZ.com uvedl, že si ránu vykoledoval sám Shayne, který Tinu nazval „smažkou“.

Rodina je evidentně pod tlakem a pomalu přestává zvládat emoce, které s nimi cloumají kvůli tragické události Bobbi Kristiny.

Bobby Brown sice stále věří v boží zázrak a to, že se Kristina probere, šance jsou ale naprosto minimální.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy