Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

S Babicou v karanténě aneb Od gulášovky k tanci: Kuchař ukázal, jak umí rozvlnit boky

S Babicou v karanténě aneb Od gulášovky k tanci: Kuchař ukázal, jak umí rozvlnit boky
Zdroj: youtube.com
+ Další 3 fotografie
zábava
Nařízená karanténa, která platila do čtvrtka, přinutila řadu umělců a osobností, kteří byli zvyklí na kontakt s publikem, k online přenosům. Stejný nápad dostal i český kuchtík Jiří Babica. Ten už před více než měsícem založil na YouTube kanál S Babicou v karanténě, kam přidává nejen videa, jak vaří různé dobroty, ale také předvádí svou vášeň pro tanec...

Pořad S Babicou v karanténě mohou jeho diváci sledovat hned na třech sociálních sítích - YouTube, Instagramu a na Facebooku. Babica ve videích vaří české klasiky, ale také tancuje. Nápad na to, že se před kamerou takto rozvášní, vznikl přitom nevinně. Babica přijal výzvu své ženy Eriky a poprvé veřejně zatančil na podporu sester v nemocnici ve Frýdku Místku, čímž chtěl vyjádřil svůj velký dík za jejich práci v první linii.

Babica tanečník

S humorem jde všechno lépe, toho se drží i Jirka Babica, kterému na nucené karanténě nejvíce vadilo to, že si nemůže dojít do hospody na pár točených piv. Legraci si tedy chtěl užít alespoň ve své kuchyni. Poté, co se od diváků kanálu dozvěděl, že se jim jeho první tanec sestřičkám líbil, neváhal ani chvíli a rozhodl se natočit video na motivy jeho oblíbeného filmu Tropická bouře.

Když Babica v převleku začal kroutit boky u svého kuchyňského pultu, většinu diváků v tu chvíli napadlo, že nic tak bizarního už dlouho neviděli. Je vidět, že kuchař Jiří Babica má nejen rád jídlo, ale i smysl pro humor, kterým chce bavit širokou veřejnost.

Nadšené ohlasy

Podle reakcí diváků se mu to povedlo. "Pane Babica, tímto videem jste mi kompletně rozzářil celý můj šedivý den, děkuji z celého srdce za něj," napsal uživatel YouTube s přezdívkou Agraelus. "Přesah mistrova talentu je rozvinutější, než jsme čekali, a to je dobře, na YT má konečně prostor!" napsal další z nich. A je to pravda, málokdo by odhadoval, co se v Babicovi kromě vášně pro jednoduché vaření skrývá.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy