Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

S Aničkou to začíná jít POŘÁDNĚ z kopce: Pokusila se ZABÍT své děti i Bedřicha!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
Takhle napínavý seriál Ulice snad ještě nebyl. Všechno se nyní točí kolem rodiny Lišků a Bedřichovy nevěry, která u Aničky vyvolá silné psychické problémy. Nikdo si prozatím nedokáže ani představit, jak vážné to s Aničkou vůbec je!

Ulice je v poslední době neskutečně napínavá. V rodině Lišků začíná jít doslova o holý život. Kdo by to byl před několika dny řekl, že nevěra může spustit něco takového. Anička je hodně psychicky vyčerpaná, a to se také projevuje na jejím duševním zdraví.

Dlouhodobé stresy kvůli nevěře Bedřicha si pomalu začínají vybírat svou daň. Zpočátku to vypadalo opravdu nevinně. Anička se ráno u snídaně spletla a Frantovi a Bedřichovi dala do čaje sůl místo cukru.

Samozřejmě, komu z nás se to někdy nestalo. Jenomže tenhle malý přehmat vyústil v opravdu velký problém. Anička se snaží zapomenout na to, co se kolem ní děje, a proto si hledá jakoukoliv práci.

Blíží se Velikonoce, takže se rozhodla, že začne péct. Jakmile má na pečeno, tak zjistí, že si vlastně vůbec není jistá tím, zda do velikonočního beránka místo mouky nenasypala jed na krysy.

Okamžitě znervózní a celá vyklepaná volá své kolegyni z práce, která jí jed na krysy půjčila. Zjišťuje, kolik tam toho jedu původně bylo. Dostane se jí nepříliš dobré zprávy.

Jak to tak vypadá, tak problémy Aničky jsou vážnější, než jsme všichni čekali. Protože splést si cukr a sůl je věc jedna, ale splést si mouku a jed na krysy věc druhá. Anička se prakticky nevědomky pokusila zabít celou svou rodinu. A za všechno může Bedřich.

Související články

Další články