Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

S Afroameričanem a Rozinou lomcují hormony: Takhle si to vášnivě rozdají na pohovce v Ulici! VIDEO

+ Dalších 40 fotografií
Rozina si myslela, že je všemu konec. Už pomalu přestávala doufat, že by její vztah s Victorem měl nějaké pokračování. Jenomže Victor Rozinu příjemně překvapil, když nečekaně přijel do Prahy, aby mohl strávit nějakou dobu se svojí láskou. Mezi Rózou a Victorem to pěkně jiskří. Jenomže je neustále někdo ruší...

Rozina prožívá nejšťastnější období ve svém životě. Její milovaný Victor nečekaně přijel do Prahy, a proto si chce zamilovaná dvojice užívat co nejvíce společných chvil. Rozina už dávno není malá holka, která se každý den před spaním modlí.

V Americe se z ní stala pořádná radja, která moc dobře ví, co chce. Tentokrát si vyčíhli, že u Roziny v bytě nikdo nebude, a tak si chtěli pořádně užit. Jenomže žhavý sex jim nečekaně překazila olivová kráska Jana.

To Rozinu pěkně naštve, protože s Victorem nemůže být ani chvíli o samotě. Jak problém se soukromím vyřeší? Jak dlouho se Victor ještě zdrží? Jak bude pokračovat jejich vztah? Ulice bude plná překvapení.

Související články

Další články