Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

S A.N.D.U.L.O­.U cloumají hormony: Nejnechutnější poporodní vzkaz všech dob!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 20 fotografií
nechutný vzkaz
Čerstvá maminka A.N.D.U.L.A se chlubí na sociálních sítích fotkami svého prvorozeného syna a není se čemu divit. Patrik je opravdu nádherné miminko a A.N.D.U.L.A z něj musí mít velkou radost. Co už není tak radostné a vtipné, je vzkaz, který zveřejnila na sociálních sítích. O jakou nechutnost přesně jde?

A.N.D.U.L.A pro­žívá jedno z nejkrásnějších životních období, ale určitě to nebude mít jednoduché. Když nepočítáme maminku a kamarádky, tak je na výchovu malého Patrika sama. Otec jejího dítěte František Doležal A.N.D.U.L.U pod­váděl na každém kroku a během jejich vztahu vypisoval jiným ženám.

Jak sama A.N.D.U.L.A uvedla, tak jako muž je pro ni František mrtvý, ale jako otec se teprve ukáže. Údajně se na výchově malého Patrika ale chce podílet. Nicméně A.N.D.U.L.A některé své sledující doslova šokovala podivným poporodním vzkazem.

U porodu dodávaly psychickou podporu A.N.D.U.L.E maminka a její kamarádka. Pohledná blondýnka jim chtěla poděkovat, ale evidentně s ní pořádně lomcují hormony, protože její vzkaz je hodně zvláštní.

„Tahle holka mě držela celý porod s mojí maminkou za ruku. A viděla moje hovno. Myslím, že těch jedenáct let máme zpečetěných,“ napsala do stories. Všichni moc dobře vědí, že takové věci se při porodu stávají a je to normální.

Otázkou ale zůstává, zda je normální, aby se takové informace dostávaly ven a neměly by spíše zůstat v kruhu rodiny. Co myslíte vy?

Související články

Další články