Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ryze česká romantika Jaromíra Soukupa: Agátu si hýčká cibulí, šlapadly a utopenci

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Pugét cibule a k večeři utopence
Zdroj: Se souhlasem Agáta Hanychová
+ Dalších 8 fotografií
láska

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) vrkají jako o život. Po španělské Marbelle pokračují v romantickém plápolání v Praze, kde švarný miliardář zahrnul svou milovanou nefalšovanou českou klasikou. Agáta vyfasovala svazek cibule, výlet na šlapadlech a následně luxusní večeři v podobě utopenců na břehu Vltavy. O vášnivém dni modelka referovala na Instagramu.

Agáta Hanychová o své lásce informuje prakticky v režimu 24/7. Tentokrát na Instagramu sdělila světu, jak vypadal její den s Jaromírem Soukupem po návratu do Prahy. S tokáním přesídlili do české matičky měst ze španělské Marbelly, kde trávili dovolenou v Jaromírově vile spolu s Agátinou sestrou Kordulou, dětmi, matkou Veronikou Žilkovou a možná ještě dalšími Hujerovými.

Hanychová se Soukupem dováděli na šlapadlech

"Dneska ta nejlepší kytka," napsala modelka ke snímku, na němž třímá svazek jarní cibulky, a Jaromíra hned označila, aby nikdo nezůstal na pochybách, od koho tento netradiční pugét dostala. Následně sdílela video z projížďky na šlapadlech po Vltavě. Po výletu na plavidle na nožní pohon jim patřičně vyhládlo a dvojice se proto rozhodla posilnit ryze českou delikatesou.

"Kytkou to začalo a večer se nese ve stylu," culila se Agáta pod snímkem poctivých utopenců na náplavce. Nezvyklý pár si evidentně užívá každou společnou minutu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy