Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Rytmusovo chování hraničí se zdravým rozumem: Kdokoliv sympatizuje s Darou od něj dostane za vyučenou!

Poprvé od rozchodu s Rytmusem se Dara potkala s Jasminou!
Zdroj: Instagram/Showpix
+ Dalších 15 fotografií
Dara Rolins (45) se s Rytmusem (41) rozešla už v březnu a oba dva si slibovali, že zůstanou přáteli. Jak to ale tak bývá, jejich přátelství vzalo rychlý konec. Co se však začalo dít pak, to opravdu nikdo nečekal. Rytmus začal mazat fotografie s Darou, následně vymazal i písničku, kterou pro ni složil a teď se snížil k tomu nejhoršímu. O co jde?

Rytmus (41) smazal všechny důkazy o sedmi letech společného života s Darou Rolins (45). Je jen on a Jasmina Alagič a přes to nejede vlak. Expartneři už delší dobu válčí skrz sociální sítě před zraky fanoušků a sledujících.

Zdá se ale, že Rytmus dosáhl vrcholu trapnosti a fanoušci nechápou, co se to s ním děje. Od momentu, co je s Jasminou se totiž změnil k nepoznání. Kromě mazání společných fotek a videoklipu s písničkou teď dokonce blokuje i fanoušky a lidi na Instagramu, kteří se jakkoliv přikloní na stranu jeho expartnerky Dary Rolins.

Zřejmě se mu nelíbí, že někdo může mít zcela odlišný názor než on a také, že Jasmina Alagič asi není všem po chuti. U příspěvku, kde posílá drsný vzkaz Daře dokonce vypnul komentáře, aby předešel sáhodlouhé diskuzi fanoušků. Mnoho z nich ale začíná pochybovat o tom, že je rapper tím, kým býval!

Související články

Další články