Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rytmusovi vlezlo těhotenství Jasminy na mozek: Drsný rapper se poprvé v životě omluvil

Zdroj: Instagram
+ Dalších 145 fotografií
Rytmus šokuje
Po vlně trapných řečí i činů udělal Rytmus (42) něco, co nikdo nečekal. Rapperova manželka Jasmina Alagič (29) bude rodit co nevidět, proto nastal čas postavit se hříchům minulosti čelem. Těsně předtím, než se stane otcem, se Rytmus odhodlal k dosud nemyslitelnému: omluvil se!

Těžko se tomu věří, ale je to tak. Rytmus (42) vysekl na Instagramu takovou omluvu, že ji snad doopravdy myslel vážně. Slovenský rapper si nejspíš uvědomil, že to s arogancí a rádoby drsňáctvím už přeháněl.

„Omlouvám se všem chlapům, kterým jsem se do huby v minulosti smál za lásku a to, že byli hrdí na to, že jejich žena nosí jejich jméno,“ šokoval omluvou Rytmus. „Oslovovat moji někdejší přítelkyni ‚moje žena‘ a vidět v jejích dokladech Vrbovská pochopí jenom ten, kdo si vezme ženu svého života,“ dodal poněkud krkolomně, zato však upřímně.

Jasmina Alagič (29) co nevidět porodí chlapečka a Rytmus se ve svých dvaačtyřiceti stane poprvé otcem. Bude to role, na kterou nebyl zvyklý. A určitě to pro něj nebude jednoduché. Omluvou se nejspíš připravuje na to, že se konečně bude muset chovat zodpovědně.

Související články

Další články