Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Rytmusova malá kopie: Jasmina poprvé ukázala tvář malého Sanela a strhla se bouře

Rytmusova malá kopie: Jasmina poprvé ukázala tvář malého Sanela a strhla se bouře
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
odhaleno
Jako rána z čistého nebe přišla fotka, na které Jasmina Alagič (30) poprvé odhalila synovu tvář. Přitom se teprve před nedávnem s Rytmusem (43) zapřísáhli, že v takhle útlém věku jeho obličej vystavovat nebudou. Okouzlující moderátorce ale nejspíš ujela ruka a Sanela, který je jako rapperova kopie, ukázala nedopatřením.

Fotka totiž zabírá Jasminu se Sanelem před krbem a chlapeček jde poprvé vidět zepředu na rodinném portrétu. Moderátorka si pouze nemusela uvědomit, že si obrazu v pravém rohu všimne tolik lidí a rozpoutají v komentářích takovou bouři!

"Ty nejkrásnější chvíle," rozplývala se Jasmina. Záhy však musela dodat: "Vidím, že se tady velmi řeší obraz, a jsem šťastná, že se vám líbí. Tento obraz jsem nechala namalovat Patrikovi na jeho narozeniny."

Jestli Sanela ukázala schválně, nebo omylem, ale neprozradila. Nejvěrnější fanoušci slavné rodinky se mezitím shodli, že klučina je Rytmusovou (43) totální kopií. Podle některých se zase podobá na maminku. "Přijde mi, že je podobný na Jasminu, ale těžko říct," napsala třeba Alžběta.

A co myslíte vy?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy