Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rytmusova kráska se ukázala v plavkách: Takhle vypadá Jasmina Alagič rok po porodu!

Rytmusova kráska se ukázala v plavkách: Takhle vypadá Jasmina Alagič rok po porodu!
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @jasmina_alagic
+ Dalších 23 fotografií
krasavice
Slovenský rapper Rytmus (43) si doma hýčká naprostou krasavici, která rozhodně nevypadá, že by před rokem porodila. Jasmina Alagič (32) se chvíli po narození malého Sanela vrátila do své formy a na dovolené v Chorvatsku ukázala záviděníhodné tělo v plavkách. Co na to fanoušci?

To, jak vypadá Jasmina Alagič rok po porodu, by se líbilo mnoha ženám. Před rokem Jasmina porodila svému milovanému Rytmusovi syna Sanela a hned po něm se vrátila zpět do formy před těhotenstvím. Dnes se může pyšnit štíhlou postavou a plochým bříškem. To předvedla v Chorvatsku na dovolené.

Pozitivních reakcí je více než negativních

Jasmina se ukázala v plavkách na Instagramu a sklidila stovky reakcí. Valná většina z nich byla pozitivních a tělo jí fanoušci chválili. Ta menšina, které se její postava nelíbila, to dali najevo. "Krásná, ale hubená jako kost," napsala jedna z žen. "Postava jako 13letá," přidal se další uživatel. Podobné komentáře se ale v těch pozitivních snadno ztratí. "Krásná. A ta postava! Po mimču parádní," zhodnotila jedna z fanynek. "Takové tělo bych si přála," sní další z nich.

Rytmus si bude muset dávat pozor, aby se mu nějací muži nesnažili Jasminu vyfouknout. Vzhledem ale k její lásce ke slovenskému rapperovi se to zjevně nestane. Jasmina je šťastná máma, která po boku svého partnera jen září a nepotřebuje hledat jinde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy