Ať jsou zaláskovaní, jak chtějí, cukrování mezi Rytmusem a Jasminou Alagič už všem začíná lézt na nervy. Výjimkou není ani jeho bývalá přítelkyně Dara Rolins, která je neústálým terčem jeho trapných výpadů!

Slovenský rapper si řekl, že nás poučí o spokojeném životě. Jenže kdo umí číst mezi řádky, tomu dojde, že jediným cílem bylo opětovné kopání do Dary. Té už musí jít z jeho neustálého fňukání o tom, jak s ní nebyl spokojený, hlava kolem!

„Krásný život začíná v tom momentě, kdy od sebe odstřihneš jakéhokoli negativního člověka nebo nepřejícníka nebo okolí, které se ti snaží znechutit tvé štěstí. Oni nežijí tvůj život, nežijí tvůj cíl, nechodí v tvých botách. Jakmile začneš hrát jejich hru, staneš se přesně takovým, jací jsou oni. Budeš nešťastný a frustrovaný,“ prohlásil Rytmus na Instagramu. „A abych nezapomněl, největší základ úspěchu a krásného života je… že jsem zamilovaný,“ neodpustil si.

Naštěstí je Dara rozumná a na Rytmusovy silácké řeči nereaguje. Jenom jednou si povzdechla, že po sedmi letech vztahu taková slova trošku zabolí. Ale jinak si zpěvačka žije svůj spokojený život a nad cirkusáckými kousky Rytmuse a Jasminy mává rukou!