Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Rytmusi, takhle se chová chlap! Homola naplno promluvil o Daře: Vrátí se k ní?

Dara Rolins opět s Homolou?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 90 fotografií
V poslední době to je jeden z mála, kdo o Daře Rolins (45) vlastně mluví tak, že to není na pár facek. Zatímco Rytmus (41) se chová jako ponížený puberťák a kope, otec Dařiny dcery Laury (10) Matěj Homola (45) z Wohnoutů se vyjádřil způsobem, že by se jeden nedivil, kdyby k němu zpěvačka opět pocítila náklonnost!

Patrik Vrbovský se chová tak divně, že rozlítil i kolegy z branže a dokonce i cvokaře. Naopak Dařin bývalý Matěj o ní hovoří fakt hezky.

„My dva s Darou máme výborný a kamarádský vztah. Vycházíme si, co se týče Laury, velmi vstříc, trávíme spolu Vánoce a tak. Přeji všem rozvedeným a rozešlým, ať dospějí do podobného stadia. Zdravím z Bosny!“ napsal nám Matěj Homola, který se jinak absolutně drží stranou bulvárního dění.

Je fakt, že ani on to neměl ze začátku jednoduché. K rozchodu mezi ním a silikonovou kráskou došlo za podivných okolností. Zpěvačka tvrdila, že ho vykopla poté, co ji podvedl na hudebním festivalu, on zase, že už spolu stejně půl roku nežili a že klidně národ nechá v přesvědčení, že Rolins nevěrná nebyla. Dara s Rytmusem do něj začali šíleně mediálně kopat, aby z něj udělali před veřejností i soudem o péči o malou dceru nezodpovědného feťáka bez peněz.

Naštěstí čas vše obrousí a i Rolins pochopila, že táta je pro holčičku strašně důležitý. Od té doby spolu dvojice vychází výborně. O nějakém návratu k sobě, přestože si nyní skvěle rozumí, ale nemůže být řeč.

Drsná slova o Vrbovském

A jak se Homola vyjádřil k chování Rytmuse?

„Vůbec nesleduji dění, takže netuším, jak to mají Patrik a Dara. Ale takové jsou rozchody a euforie. Na druhou stranu měli oproti nám krásný rozchod bez soudů a tak. Ne, to je jen fór. Snad jsou oba spokojení,“ dodal Homola a my mu skoro závidíme, jak je zprávami o děsivém chování slovenského rappera nepolíbený. Není divu, žije úplně v jiném (a asi lepším) světě.

Možná by se ale na tomto místě slušelo připomenout Matějova slova před šesti lety. „Pokud jsem pro Paťku feťák, nevadí mi to. On je zase podle mne egoistický primitiv. Každý jsme nějaký,“ řekl tehdy autorovi těchto řádků pro Super.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články