Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rytmusi, soudnost zaklepala na dveře? Stal se zázrak, rapper už nealagičovatí jako patnáctileté trdlo!

Rytmusova zeď je téměř odalagičená!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 90 fotografií
Kdekdo nad ním v posledních týdnech buď nechápavě kroutil hlavou, nebo se rovnou smál tomu, jak moc těžce byl mimo. Patrik Alagič Vrbovský (41) se před celým Československem ztrapňoval do čím dál větší míry, až se zdálo, že síť doktora Chocholouška bude následovat a nemůže ho minout. Ale jako by se začal polepšovat!

Měli bychom skoro bouchat šampaňské, neboť se stal zázrak a Rytmus (41), který se donedávna snažil být neupřímně nad věcí a smát se novinářům, že fotek s jeho novou láskou Jasminou Alagič nebude ubývat, ale spíš jejich počet zmnohonásobí, opravdu ubral.

A to dokonce tak, že z posledních šesti snímků na Instagramu je opravdu jen jedna (a to až šestá), na které se cicmá s Jasminkou Následují tři samožerné, jedna s idolem z branže a poslední je sranda s limitovanou edicí růžových mikin, na kterých mělo být, že je bohatý a zamilovaný.

Podle nás je dobře, že se začal trošku věnovat i jiným věcem, protože už jsme měli pomalu obavu, že brzy začne postovat i fotky s vykonáváním společné potřeby jen proto, aby nám ukázal, jak nás má všechny v zadní kanalizační výpusti a jak moc náhradnici za Daru Rolins miluje

Jenže co nyní není, může brzy zase přijít. Rytmus po boku podle nás hodně špatné moderátorky ze SuperStar ztratil soudnost, a tak chtěl, aby si nikdo nedovoloval ho řešit, přestože svoje soukromí na sociálních sítích předváděl trapnějším způsobem než kdejaký patnáctiletý trouba, co z toho ještě nemá rozum.

Související články

Další články