Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Rytmusi, nerandi S TÍM KONĚM! Fanoušci rappera mají kvůli Alagič náběh na kopřivku

Rytmus a Jasmina Alagič
+ dalších 24 fotografií
Bejby Rytmus (41) dlouho neseděl v koutě a krátce po oznámení rozchodu s Darou Rolins (45) začal opečovávat Jasminu Alagič (28). Jenže řada jeho fanoušků je z toho na mrtvici a exoticky působící dívku mnozí častují nehezkými výrazy!

„Bože, vždyť ta Jasmina vypadá hrozně. Úplně umělá baba!“ diví se Patrik6902 pod jedním Rytmusovým videem na Instagramu, jímž se rapper snažil zmást fandy.

Whoispatrikk šel ještě dál. „Však je ošklivá jak kůň, tak o co jde?“

„Jasmině by exotický vzhled nehádal nikdo. Zuby jako kůň a celkový výraz hrubý, neženský a primitivní tím afektem. Hrůza!“ přidává se jinde Hippokrat.

„Jako spi si, s kým chceš, ale fakt nechtěj, aby někdo přijímal tuhle Megaplastičku jako tvoji oficiální přítelkyni. Chce se mi zvracet,“ zlobí se Janninka.

Samozřejmě se našli i tací, kteří dvojici brání.

„Trháš si vlasy, neboť zatímco Rytmus (41) si užívá s kráskou ve Vídni, ty sedíš na zadku v garsonce a nic jiného kromě negativismu ti nezůstalo :),“ směje se jednomu z kritiků Natural.

Mohlo by vás zajímat

Další články