Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Rytmusí nemocí se už nakazila i Alagič! Vysmívají se jí za to i ti, co ji mají rádi

U této fotky se fanoušci přou, zda je lepší Jasmina nebo Dara.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 92 fotografií
Jasmina Alagič (29) má hlavu asi až příliš popletenou láskou ke svému současnému příteli Rytmusovi (41). Řadu týdnů to oba přehánějí chlubením se svou obří vzájemnou láskou, jak si ale někdo dovolí je byť jen malinko zkritizovat, jsou to pro ně zakomplexovaní chudáčci!

Patrik Vrbovský (41) je už svým neustálým motivačním omíláním toho, že nikdo nežije jeho život, a tak nemá právo ho soudit, vyloženě legrační.

Teď se přidala i náhradnice Dary (45).

„Přestaňte soudit lidi, prostě buďte šťastní a žijte si svůj vlastní život,“ zahlaholila Alagič na Instagramu a přidala: „Kdyby se staral každý sám o sebe, bylo by o každého dobře postaráno. Nikdo z nás není ani tak výjimečný, ani tak bezchybný, aby ostatní mohl soudit,“ psala dál.

Jenže chyba lávky. Tyhle řečičky děvčete moc nežerou ani její příznivci.

„Řešením je nesdílet svůj osobní život s veřejností. Potom lidé nebudou mít co řešit. Velmi jednoduché. Ne všichni jsme stejní, ne všichni stejně smýšlíme. Proto jestliže nám záleží na tom, abychom nebyli souzeni druhými, nedávejme jim k tomu důvod. Nezveřejňujme svůj osobní život anebo dělejme, co nás dělá šťastnými, a ignorujme názory druhých. Každý má právo na svůj názor,“ napsala Kathlyelsherdini, která Alagič jinak velmi fandí.

„Přeju vašemu vztahu, ale nejsi ty na tom Instagramu nějak moc? Všechno přece není třeba zveřejňovat. Potom se budou lidé méně starat,“ myslí si zase Whateverjude.

A co vy, souhlasíte s párečkem, nebo jste jejich nespokojenými fanoušky?

Související články

Další články