Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rytmusi, nejsi king, ale trapáček! Za chování k Daře Rolins by zasloužil pár facek

Zdroj: archiv
+ Dalších 85 fotografií
GLOSA: Dara Rolins (45), umělohmotná žena zjevem i projevem, mi je osobně sympatická asi jako kůl natřený roztokem z papriček habanero zaražený do řiti. Jenže způsob, jakým se k ní v současnosti chová její někdejší obskakovač Rytmus (41), mě donutil jít do zbroje a zastat se jí!

Patrik Vrbovský možná chtěl být tak trošku gentleman a nějakou chvíli dělat, že vlastně s Jasminou Alagič nezačal chodit asi tři setiny sekundy od kopaček od Dary Rolins.

Když ale redakce eXtra.cz románek odhalila, po chvilce trapného mlžení jako by se tahle karikatura na chlapa utrhla ze řetězu a začala za sebou i naprosto veřejně a trapně pálit mosty.

Že se nestydí…

Další umělotina z jeho stáje, tentokrát o šestnáct let mladší příšerná moderátorka Jasmina, asi stojí za to, aby se jeden takhle ztrapňoval před celým národem a případnými budoucími samicemi („Jasně, budu s ním randit, a on mě pak bude veřejně ponižovat, nas*at!“).

A cože to nebohý chalan původem z Kroměříže provedl? Veřejně Alagič označuje za největší lásku svého života, ukazuje pelešení a další věci, z nichž všichni cítí naschvál Daře. Jo, ponížené chlapské ego, to je hrozné peklo.

Zastane se někdo Dary?

„Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď. Po skoro sedmi letech společného života, všech slovech, písničkách a vyznáních v nich se přece nikdo nemůže divit, když řeknu, že mi to přišlo na chvíli líto,“ prozradila Novému Času zpěvačka.

Rytmus by se měl probrat a vzít zpátečku. Trocha soudnosti i vůči jeho ex (a fakt je mi jinak lidsky šumák) by neškodila. Jinak by se totiž taky mohl objevit někdo, kdo se Rytmusovi pokusí spravit ciferník. Anebo ať klidně dál pokračuje a všem ukáže, jak moc velký je trouba.

Související články

Další články