Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rytmusi, MINULOST NEVYMAŽEŠ! Expřítel Dary se zastal své bývalé lásky a poslal VZKAZ

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Nejdříve to vypadalo, že kritizuje svou ex, nakonec se z toho vyklubal úplný opak. Matěj Homola (45) se nechtěně dostal do hledáčku médií poté, co reagoval na současnou válku své bývalky Dary Rolins (45), s níž má dceru, a Rytmuse (41). Tomu nyní vzkazuje, že se Dary nezbaví, i kdyby chtěl.

Kontroverzní slovenský rapper promazal sociální sítě, vyházel všechny snímky s Darou i s její dcerou Laurou. Ta na to reagovala emotivním vzkazem, že přes všechny neshody a rozchod ho stále bude mít v srdci, načež Rytmus nelenil a pořádně nepříjemně jí vyčetl, že je nešťastná, a proto ho s novou láskou nenechá dýchat.

Reagovala spousta známých osobností, novináře zaujal asi nejvíc komentář Dařina expřítele Matěje Homoly. „Kriste, až jednou Laura promluví, tak to bude fičák,“ napsal pod diskusi u jedné novinářky. Mnozí si to vyložili jako kritiku Rolins, že Rytmuse citově vydírá.

„Netušil jsem, že je to veřejné,“ přiznává nyní týpek, který to ale podle našich zpráv k Daře rozhodně nesměřoval.

Když jsme se ho zeptali, co říká na aktuální konflikt své bývalky s Rytmusem, nejdříve se ošíval, pak přece jenom napsal zprávu, která dává slovenskému Casanovovi jasně najevo, že dělá chybu.

„Dara byla zásadní žena mého života, Patrika pokládám za přítele, byla v tom Laura, přesto nechci nic hodnotit. Ale jedno je fakt: sociální sítě, pokud na nich lidé hodně postují svoje soukromí, můžou být v případě rozchodu pro někoho past. Co pak s těmi fotkami a videi, když to neklapne? Tím spíš, když jsi slavnej a všichni všechno vědí. Dřív se pálily fotky, dnes si můžeš promazat Instagram, minulost tím ale nevymažeš. Proto je lepší nikam svoje love fotky a podobné věci nedávat,“ myslí si Homola, ne vlastní vinou účastník kauzy, který má asi nejrozumnější názor, jenž jsme od kohokoli z někdejšího milostného trojúhelníku dosud slyšeli.

Související články

Další články