Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Rytmusi, JSI HYSTERKA! Raper se dál likviduje nejen před Darou, ale i před svou láskou Alagič

+ Dalších 85 fotografií
GLOSA: Patrik Vrbovský (41) byl vždy hodně lidem pro smích, tohohle muže velkých gest a slov prostě uznává hlavně úzká skupina jeho fanatických obdivovatelů. A nebýt toho, že se začal chovat, jako by se mu stalo něco s mozkem, nikdo by ho dávno neřešil. Poslední dobou fakt překvapuje a i jeho nejčerstvější prohlášení na adresu Dary Rolins (45) a vlastně i zbytku těch, co se mu pobožně neklaní, naznačuje, jak těžce je mimo!

Rytmus nám dal najevo, že pokud se pozastavujeme nad tím, jak málo rytířsky se chová vůči Daře, s kterou ještě nedávno sdílel jednu postel a která mu okusovala i nehty na nohou, což je pro někoho až děsivá intimita, jsme jen zamindrákovaní chudáčci, kteří nemají svůj vlastní život, a tak řeší ten jeho. Tenhle slabomyslný názor většinou mívají prostší jedinci, kteří nesnesou, když si na jejich veřejná prohlášení někdo dovolí zareagovat.

Opravdu si myslí, že lidé mu vnucují názor, jak má koho milovat? Ne, je to jeho věc, to každý respektuje. Spíš se každý podivuje nad tou přehnanou trapností, jakou při tom dává najevo.

Druhá míza

Rytmus prostě dospěl do věku, kdy většinou dlouho ženatí chlapi opouštějí stárnoucí manželky, nabrnknou si mladou milenku, a tak mají sami pocit, že omládli a že všechnu tu lásku, co najednou cítí, musí vyřvat do celého světa. Že si dělají ostudu, většinou pochopí až s odstupem času, když je mladá kopne do zádele a zůstanou zase sami i se všemi těmi pokaženými vztahy, které mezitím stačili zničit.

Když žijete v iluzi, že jste king a vás se nic z tisíce let starých pravd netýká, lehce nabudete pocitu, že děláte dobře, i když jste jen ubohá figurka, kterou už nikdo nebere vážně.

Zamindrákovaná pakáž?

Všem, kteří nyní kroutí hlavou nad Rytmusovým chováním (kdyby si většinu z dosavadních prohlášení nechal pro sebe, každý na něj kašle), vyslal rapper jasný vzkaz, že jim chybí láska, jakou právě prožívá on. Jako sorry, ale opravdu bych nechtěl být za primitiva, který ztrapňuje svou ex. Moje inteligence by mi to nedovolila. Věděl bych totiž, že nejvíc bych ponižoval sám sebe, jelikož jsem s dotyčnou, byť by byla nejhorší stvůra na světě, dlouhé roky žil. Mlčel bych, vymazal bych ji ze života a na novou ohromnou lásku bych si opravdu jen nehrál na sociálních sítích. Žil bych ji skutečně, když už.

Rytmus všem kritikům popřál lásku. A to i nám, bulvárním ovcím, které podle něj jeho fanouškům do hlavy tlačíme hrozné nesmysly, přeje, abychom přestali být zapšklí, závistiví a někoho si našli.

Jasně, nikdo z nás nemiluje a na nebohém expříteli Dary Rolins si jen chladíme žáhu kvůli svým zoufalým životům. Vlastně tuhle profesi jsme začali dělat jen proto, jak jsme nešťastní, nikdo nás nechce a poslední sex jsme měli v pubertě, a to ještě ve snu.

Exot roku

Rytmus je prostě exot, který si už pomalu připadá jako nositel jediné možné pravdy a sám možná prožívá vzrušení, když poslouchá všechny ty zaobalené řečičky, které je schopen vyplodit. Lidi mu to žerou, ale je dost těch z nás, co fakt ne.

Tak snad až jednou procitne a pochopí, že se choval jak třináctiletá hysterka, nebude mu ze sebe tolik trapně, jako je teď trapně z něj hodně lidem. Ale spíš se zdá, že nikdy nepochopí, že by něco někdy dělal špatně.

Vyděsí Jasminu?

Nenapadlo ale to psycho monstrum někdy, jak to musí působit na jeho novou kóču? Jasmina Alagič je sice teď zaslepená, ale pokud nemá porouchané vedení, dřív nebo později si asi uvědomí, že když byl schopný být tak ubohý směrem ke své jedné bývalce, že podobný osud možná jednou čeká i ji. A že jí jeho prezentace taky dělá ostudu…

Mohlo by vás zajímat

Další články