Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Rytmusi, chováš se jako pubertální hlupák: Fanoušci mají dost harašení s Jasminou!

Co si o tom myslíte vy?
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 95 fotografií
Rytmus (41) je už nějakou dobu až po uši zamilovaný do moderátorky Jasminy Alagič (28). S Darou Rolins (45) prožil krásných sedm let, ale evidentně to nebyla ta pravá. Zanedlouho po jejich rozchodu se bezhlavě zamiloval do půvabné Jasminy. Od té doby se z něj stal otravný romantik, který to podle fanoušků přehání. Jeho proslovy na sociálních sítích začínají lidi pěkně štvát.

V poslední době se nemluví o ničem jiném, než o vztahu Jasminy Alagič a Rytmuse (41). Drsný raper se na na začátku jara rozešel se svojí dlouholetou láskou Darou Rolins (45). Ani jeden z nich nikdy neuvedl pravý důvod rozchodu a a ni to, kdo se s kým rozešel.

Podle posledních Rytmusových výlevů mu ale dala jako první vale Dara. Nikdo neupírá Rytmusovi nárok na to, aby se znova zamiloval. Což se vlastně stalo. Drsňák našel zalíbení v rozkošné Jasmině Alagič.

Jenomže potom, co s Darou vydali na sociálních sítích prohlášení, že se rozešli jako přátelé, začal Rytmus kolem sebe kopat. Nevybíravě se navážel do Dary a posílal jí nenápadné a nevhodné vzkazy o tom, že je konečně zamilovaný.

Postupem času to dokonce začalo vyznívat, jakoby Dara pro něj nic neznamenala a on nebyl v celém vztahu vůbec šťastný. Jenomže jeho chování začíná pěkně lézt fanoušků na nervy. „Chováš se jako hlupák,“ napsal jeden z nich.

Je pravdou, že poslední dobou na sociálních sítích Rytmuse nevidí lidé nic jiného, než zamilované výkřiky a nesmyslné blábolení o lásce a štěstí. Možná by si měl s tím dát trochu pohov, nemyslíte?

Související články

Další články