Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rytmusi a Daro, tady je POSUDEK OD PSYCHIATRA! Komu to odborník natřel?

Dara šla s pravdou ven…
Zdroj: archiv
+ Dalších 88 fotografií
Válka, kterou rozpoutal Rytmus (41) vůči své expřítelkyni Daře Rolins (45), mu vynesla hodně odpůrců. Ponižování zpěvačky odsuzuje ale i známý odborník na lidské duše!

Patrik Vrbovský (41) veřejně prohlašuje, že jedině s Jasminou Alagič prožívá city, které dosud nepoznal. To samozřejmě cíleně mířil na svou bývalku Daru (45). A podle Jana Cimického nedělá dobře.

„Když člověk začne nový vztah, není džentlmenské nadávat a pomlouvat předcházejícího partnera. A ani dáma by se tak neměla chovat. I druhá strana by určitě měla dost příležitostí, jak bývalého přítele očernit. To by si měl pan Rytmus uvědomit,“ řekl eXtra.cz Cimický.

Dara se k veřejným postojům Rytmuse nedávno vyjádřila opatrnými slovy. Uvedla, že ji neštve, že její expřítel zase má lásku. „Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď. Po skoro sedmi letech společného života, všech slovech, písničkách a vyznáních v nich se přece nikdo nemůže divit, když řeknu, že mi to přišlo na chvíli líto,“ uvedla.

A od „psychouše“ za to sklízí chválu.

„V tomhle případě vychází daleko lépe Dara Rolins. Chová se jako dáma. Je to vyzrálý člověk. Co říká, je rozumné. Samozřejmě to, jak se její bývalý přítel chová a co říká, je bolestivé, a asi ji mrzí, že se člověk, do kterého vkládala určité naděje, chová jak nedospělý kluk. A i kdyby byla ve skutečnosti úplně tou nejhorší partnerkou, Rytmus stejně zesměšňuje sám sebe. Vždyť s ní byl a to dlouho! Pokud to byla jenom přetvářka a póza, aby se přisál na její popularitu, pak je to skutečně trapné,“ nebere si servítky lékař.

Chápe sice, že emoce jsou čerstvé, přesto nemá pro rappera slůvka pochopení.

„Musím se odvolat na mého kolegu Miroslava Plzáka. Ten říkal, že když se rozejdeme ve zlém a jsme plní vzteku na toho druhého, máme si vzít list papíru, na něj si napsat, co všechno bychom své bývalé lásce udělali, jak bychom ji potrestali. Pak je dobré strčit to do obálky, dát ji někam dospodu skříně a tam to zanechat. Člověku se uleví už jenom tím, když ty věci napíše. Po čase je pak rád, že nic z toho neudělal a nezveřejnil to. Odstup je důležitý. Krátce po ukončení vztahu nejsou vzpomínky ještě utříděné. Určitě jsou i věci, které nebyly pěkné, ale na soukromé hodnocení je dost času,“ navrhuje všem zhrzeným řešení psychiatr.

A na závěr přidává, že jestliže si Rytmus stěžuje, že Dara řeší jeho soukromí, měl by ho jako první respektovat on. Kdyby veřejně nedával taková provokativní prohlášení, ani Dara by se ve vší slušnosti a bez absence respektu vůči němu nijak neozvala.

Související články

Další články