Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rytmuse mám na háku, konečně je z baráku! Dara se raduje, že už ho má i s Jasminou z krku!

Dara Rolins už Rytmuse neřeší.
+ Dalších 99 fotografií
Když si Rytmus (41) po krachu sedmiletého vztahu s Darou Rolins (45) hned našel jinou, zpěvačku to trošku zamrzelo. "Ale jen na dvě minutky," říká s odstupem času. Slovenský rapper se svou Jasminou Alagič (29) neustále cukruje na sociálních sítí, Daře to ale na nervy nelze. Je ráda, že je šťastný. A hlavně, že se konečně vyřešily jejich majetkové nesrovnalosti.

„Každý člověk má city a mě se to na dvě minuty dotklo a zamrzelo to. Ale to byly přesně ty dvě minuty, který byly moje. Jsem ale naprosto v pořádku a strašně moc mu přeji štěstí, rodinu, děti a všechno to, po čem touží, a asi to také dostane, konečně,“ řekla Dara Rolins v pořadu Top Star.

Rytmus se totiž do románku s Jasminou Alagič pustil po hlavě a zástupy lidí svou přeslazeností už vytáčí. Přestože to není případ jeho bývalky, tuhle rapperovu „schopnost“ příliš nepobrala. „Já to tak nemám, že bych uměla přeskočit za měsíc takhle na plný koule do jiného nového vztahu. Myslím, že potřebuji prostor a čas a také je rozdíl mezi zamilovat se a milovat,“ poznamenala.

Dara už ale za sedmi lety s Rytmusem udělala tlustou čáru. Poslední linku dotáhla v momentě, kdy rappera vyplatila za společnou vilu, kterou si postavili v Praze. „Tak se to dělá. Nebolí to. Naopak, mám z toho radost,“ řekla zpěvačka.

Zatímco Rytmus se podle zvěstí momentálně zaměřuje na práci na miminku s Jasminou, Dara se věnuje své dceři Lauře (10) a pracovním aktivitám, jichž má až nad hlavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články