Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Rytmus zveřejnil fotku z ultrazvuku Jasminy: Tato jeho slova vás dojmou!

+ Dalších 16 fotografií
láska
Rytmus a Jasmina Alagič (29) prožívají krásné období. Těší se na společného potomka, ke kterému se “přiznali” před Vánocemi. Nyní už Jasmina zveřejňuje fotky s malinkým bříškem a její snoubenec Rytmus (42) zašel ještě dál. Zveřejnil video z ultrazvuku!

Krásná moderátorka čeká své první miminko a musíme uznat, že jí těhotenství sluší čím dál víc. Nedávno zveřejnila fotku, jak si hladí ještě miniaturní bříško a u toho jí meloun.

I když ona břicho jako meloun zatím zdaleka nemá, už si prochází povinnými vyšetřeními, ke kterým patří i ultrazvuk. Rytmus (42) se pochlubil krátkým videem jednoho z nich, na kterém se s milovanou Jasminou dívají na svého malého chlapečka, který se jim má narodit.

Pod video, které zachycuje jeden ze zásadních okamžiků v životě budoucích rodičů, napsal Rytmus dojemný a velmi upřímný komentář: “Žiadna kariéra, cestovanie a peniaze sa nevyrovnajú tomuto malému zázraku. Už sa ho nevieme dočkať.” Rozněžnělý tatínek tak dal světu najevo, že přesně tohle je smyslem jeho života a všechno okolo už je jenom bonus.

Už se tedy ví, že moderátorka s rapperem čekají chlapce. Jediné, co ještě zůstává utajeno, je, kdy si tito dva zamilovaní snoubenci řeknou své ANO.

Mohlo by vás zajímat

Další články