Největší a nejhustší gangsta rapper ze Slovenska, co má na krku víc zlata než Daniel Nekonečný na spodním prádle, si pořídil nové auto. Samozřejmě se s ním ihned pochlubil na Facebooku a k fotografii přidal všeobjímající moudro, kterým jistě několika lidem změnil život.

„Toto auto ti otvára dvere. Na tomto aute keď dojdeš so šoférom na stretnutie kvoli biznisu, tak sa s tebou inak bavia. Hovorím vám to jako skúsený chlapec čo jazdil kedysi na bicygli a býval u manky v detskej izbe. Každý ma mal v piči aj keď som sa cítil jak kral. Sebaklam. Nevadí aj to je na niečo dobré. Preto s vami súcitim a viem čo vás sere alebo čo vás motivuje. Ahoj.“

Auto, které otevírá dveře… ocitli jsme se v budoucnosti? V časech, kdy nám roboti posluhují? Rytmus je prostě vždycky ve všem napřed. Hlavně by ho neměl půjčovat své přítelkyni Daře, protože by se mohlo stát, že na něm jednou večer objeví nalepené zbytky člověka. Ale rapper má nejen velké auto a velký přívěšek na krku ve tvaru značky dolaru, protože žijeme v Evropě a tady se dolary neplatí. On má také veliké srdce. Soucítí s námi. A tomu ver, brácha.