Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Rytmus vyhrál boxerský zápas, jak sliboval: Manželka Alagič ho přispěchala zulíbat

Rytmus vyhrál boxerský zápas.
Zdroj: Martin Procházka / profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
box

A je to doma. Rapper Patrik "Rytmus" Vrbovský (45) ukázal, co za bojovníka v něm dřímá, když v boxerském zápase porazil interpreta Vlava Molocha (37). Ostatně, jak sliboval. Rytmus neskrýval dojetí stejně jako jeho manželka, moderátorka Jasmina Alagič (32), která svou lásku přispěchala po drsném a napínavém turnaji zulíbat. Jak dopadly další očekávané zápasy?

Boxerský duel rapperů Patrika "Rytmuse" Vrbovského a Vlava Molocha byl do poslední chvíle velmi napínavým a vyrovnaným soubojem. Vítězství si ale odnesl pouze jeden známý interpret, a to Rytmus, který vyhrál 3:0 na body. Vyhlášení výsledků sdílela organizace Fight Night Challenge na Instagramu.

Podání ruky i dojemná líbačka

Ještě před zápasem Rytmus redakci eXtra.cz prozradil, že si jde poprvé pro výhru a jeho slova se skutečně naplnila.

Po oznámení vítězství si soupeři podali ruce a na všechny slovní neshody jakoby zapomněli. Na galavečeru organizace Fight Night Challenge nechyběla ani Rytmusova manželka, moderátorka Jasmina Alagič, která svého muže přispěchala po výhře doslova zulíbat.

Boxerský duel Rytmus vs. Vlavo Moloch byl velmi vyostřený

Boxerský duel Rytmus vs. Vlavo Moloch započal velmi kontroverzně. Situaci mezi oběma soupeři vyostřilo nesportovní chování Denise Domrockého aka Molocha. Ten byl sám iniciátorem tohoto pikantního boxerského duelu, Rytmuse několikrát na zápas vyzval na svém Instagramu a nakonec se jeho přání naplnilo.

Rytmusovi bylo od samého začátku jasné, že se na něm chce méně známý interpret především zviditelnit. "Určitě, tak to je brané. Věděl jsem, do čeho půjdu. Proto když mě vyzýval, dával jsem tu anketu," prozradil Rytmus pro eXtra.cz před zápasem. O turnaji navíc nechal rozhodnout své fanoušky prostřednictvím ankety na Instagramu a výsledky hovořily jasně.

Další zápasy: Předčasný konec Separa a návrat Végha

Dalším očekávaným boxerským turnajem byl Attila Végh vs. Emanuel Newton. Bijci předvedli jeden z nejatraktivnějších zápasů večera. Vítězství si odnesl Végh, který vyhrál na body.

Zajímavou podívanou byl zejména pro ty nejvěrnější fanoušky. Bijci spolu totiž mají společnou historii. V americké organizaci Bellator se utkali hned dvakrát. Jednou Newton těsně prohrál a Attila slavil titul. Podruhé se potkali v jiných rolích. Slovenský zápasník obhajoval pás, zatímco Američan byl vyzývatelem. Newton nakonec po kontroverzním rozhodnutí rozhodčích zvítězil a titulový pás svému soupeři uzmul. Jejich vzájemná bilance tedy byla dodnes vyrovnaná.

Fight Night Challenge 2 vyvrcholila duelem mezi Majkem Spiritem a Separem. Dlouho očekávaný zápas byl ukončen už v prvním kole ve prospěch Spirita.
Soupeři Separovi tekla nekontrolovaně krev z nosu. Po zápase přiznal, že si před dvěma týdny přivodil trojitou zlomeninu nosu. Přesto dal do přípravy i zápasu vše, stejně jako Majk Spirit, který kvůli přípravě odletěl až do Thajska.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy