Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rytmus vrazil kudlu do zad Daře, se kterou žil sedm let: Poslala mu jasný vzkaz

Zdroj: Archiv Jasmina Alagič / Archiv Dara Rolins / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Odveta
Rytmus (44) zvládl během svého milostného vyznání partnerce Jasmině Alagič (31) pourážet kde koho včetně své dlouholeté bývalé přítelkyně Dary Rolins (48). Ta si z jeho poznámek nic nedělá a sdílí vysmáté fotky z luxusního obýváku.

Zamilovaný Rytmus sdílel na Valentýna snímek se svým zlatíčkem Jasminou Alagič, na kterém vypadají jako dvě cukrující hrdličky. Kromě dojemného vyznání své lásky a oddanosti mladší partnerce nám však nezapomněl zrekapitulovat i historii svých dosavadních vztahů a přiznal, že takto hlubokou lásku ještě nikdy předtím nezažil. S bývalkami prý totiž prožíval pouze povrchní prvotní pobláznění, ze kterého ale vždy rychle vystřízlivěl. Na Svátek zamilovaných si tak nezapomněl rýpnout i do Dary Rolins, po jejímž boku strávil autor hitu Zlatokopky dlouhých sedm let. Ta si z jeho komentářů ale očividně nic nedělá.

"Není nic zlého na tom, když se ti něco nepovede hned napoprvé," zdůraznila Dara na svých sociálních sítích. "Rozhodnutí, život, situace. Nic z toho nemusíte brát za hotové a finální, pokud Vás aktuální stav věcí neuspokojuje," připsala ještě. Rapper již dříve přiznal, že poslední rok to mezi ním a Darou zrovna neklapalo. Samotná zpěvačka sice po rozchodu chvíli tvrdila, že s Patrikem vychází dobře, později však sama uznala, že se jejich vztah nachází na bodu mrazu.

Rytmus totiž na Daru tvrdě útočil a mimo jiné se například nechal slyšet, že se vedle slovenské zpěvačky během sedmiletého vztahu nikdy neprobouzel. Dara navíc přiznala, že s Rytmusem ani nechtěla dítě, neboť jej podle svých slov přestala milovat. "Mnoho lidí vnímá singl ženu jako něco politováníhodného," svěřila se kdysi Rolins, která se už ale žalem rozhodně netrápí. Na Valentýna sdílela roztomilou fotku s dcerkou Laurou (13), kterou má s Matějem Homolou z Wohnoutů, a ukázala tak Rytmusovi pomyslný prostředníček.

Související články

Další články