Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus už se vzpamatoval z nakládačky od Marpa: NEČEKANÁ SLOVA den po porážce!

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Odvážné
Souboj s Marpem (33) byl pro Patrika Rytmuse Vrbovského (41) podle odborníků dopředu prohraný, přesto se do něj vrhl po hlavě. Čtvrteční porážka v ringu XFN rappera sice nezahanbila, ale stala se jasným důkazem, že jeho slova mají přece jen větší sílu než ruce v boxerských rukavicích. Priority rodáka ze slovenských Piešťan jsou teď ale úplně jinde. Doma má těhotnou Jasminu Alagič (29), takže na sebe i na ni musí dávat pozor.

Takovou pokoru Rytmus snad ještě nikdy nepředvedl. Anebo ji v sobě dodnes dusil. Ať tak, či onak, se čtvrteční porážkou od Marpa nedělal žádné štráchy a svému protivníkovi pogratuloval.

Kdo čekal, že bude Vrbovský o boxu mluvit i následující den, ten se zmýlil. Rapper jen poděkoval za podporu a dal jasně najevo, že se teď musí začít soustředit na rodinný život. Splnil se mu totiž jeho velký sen, s přítelkyní Jasminou Alagič čeká svého prvního potomka.

"Přátelé, děkuji vám za všechny zprávy, moc si jich vážím. Já jsem konečně doma s mojí snoubenkou a vychutnávám si taková jídla, která jsem poslední tři měsíce nemohl," vzkázal Rytmus od stolu plného všemožných kalorických bomb.

Přestože Rytmuse a Marpa během zápasu vypískali, většina fanoušků byla s výkony obou oponentů spokojená. Zvlášť Patrik si vysloužil kromě kritiky i velké uznání. Na to, že šlo o jeho první pořádné setkání s boxem, si v ringu vedl náramně.

Související články

Další články