Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

RYTMUS už je jako KOPTÍK: Z rappera je king posměchu fanoušků! Tohle mu vzkazují

Za bláznivé fotky se rozhodně nestydí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 93 fotografií
Býval uctívaný jako skoro nikdo v našich končinách, jeho chování v poslední době mu ale spoustu fandů odválo. Patrik Rytmus Vrbovský (41) se po rozchodu s Darou (45) a střelhbitém zamilování do Jasminy Alagič (29) projevuje tak, že to nedávají už ani ti nejvěrnější a pořádně ho natírají!

Rytmus (41) každého, kdo si dovolí mít na něj jiný než zbožňující názor, uráží a všechny takové lidi považuje za zamindrákované chudáčky, někteří se nebojí projevit naprosto otevřeně.

A za všechno může to, jak se chová k Daře.

„Myslel jsem si, že jsi frajer, ale poslední dobou mně připadá, že jsi degeš,“ napsal Pavlos.

„Je od muže ubohé, když pomlouvá ženu, kterou kdysi miloval. To, co předvádí, je katastrofa. A to má být král. Ano, king, ale posměchu,“ vadí Marcele. Podobný názor má ostatně i uznávaný psychiatr.

„Rytmusi, Rytmusi, kdybys měl IQ o něco vyšší, než má záchodové prkénko, věděl bys, že opravdově prožívaná láska se projevuje úplně jinak než přehnaně pompézními veřejnými vyznáními, které tak rád postuješ na internet. Oč méně citů, o to více humbuku. V tvém případě to sedí jak hrnec na pr*el. Těžko říct, koho chceš vlastně nejvíc přesvědčit. Zda sebe nebo okolí,“ nebere si servítky Blop.

Marie šla ještě dál. „Vrbovský mi svým chováním připomíná Koptíka od Gregorové. Jsem zvědavá, kdy začne popisovat, jaká byla Dara v ložnici. Je ubohý. IQ tykve,“ píše.

„Jsi tak sebestředný, až to bolí,“ uvedla zase Marcela.

Co myslíte: vezme si Rytmus něco z kritiky lidí, kteří ho mívali rádi, nebo už žije v úplně jiné dimenzi, kam se k němu nářky kdysi pravověrných vůbec nedostanou?

Mohlo by vás zajímat

Další články