Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus ukázal svoji pravou tvář! FOTOGRAFIE, která fanoušky totálně šokovala

Rytmus umí šokovat.
Zdroj: i
+ Dalších 16 fotografií
Slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský všechny fanoušky překvapil! Ukázal na sociálních sítích fotografii starou 21 let, na které je v uniformě. Rytmus tím fanoušky šokoval, vypadá totiž jako hubený kluk od vedle.

Tak tohle vás zaručeně dostane! Rapper Rytmus se rozhodl zveřejnit fotografii, kde mu je pouze 19 let a působí jako obyčejný kluk z malého města. Výrazně hubenější a pravděpodobně ve vojenské uniformě překvapil své příznivce!

Rytmus se delší dobu dobu staví do pozice mentora a snaží se lidi motivovat. Často zdůrazňuje že mu peníze nespadly z nebe a musel hodně dřít na to, aby mohl žít spokojený život tak, jak si ho vysnil. Nejúspěšnější slovenský rapper ke své fotografii z mládí dodal:

„21 let je dlouhá doba na to, aby ses mohl pokusit o štěstí, úspěch, či něco jiného, co by tvůj život změnilo k lepšímu. V té době mi jistí lidé rozmlouvali a znechucovali mé nadšení, které jsem měl, při hledání štěstí. Za 21 let jsem se nadřel (a ještě se nadřu). Zboural jsem jejich strach, předsudky a mindráky. Báli se mého štěstí protože věděli, že nechci patřit do jejích stáda. Dnes když občas potkám ty lidi, vidím, že se neposunuli vůbec nikam. Pořád se jen vymlouvají a stěžují.“

Nakonec Rytmus dodal vzkaz pro všechny, kteří chtějí zamakat a svůj život nasměrovat správným směrem: „Nevzdávej se svých snů kvůli okolí. Nechtěj se zařadit mezi lidi, kteří se vzdali svých snů. Nepodlehni strachu! Za 21 let bude pozdě.“

Související články

Další články