Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rytmus udělal ze syna reklamní plochu, kritizuje část fanoušků

+ Dalších 25 fotografií
Rytmus
Slovenský rapper Rytmus (42) se konečně dočkal a jeho milovaná manželka mu během včerejšího dne porodila syna. Chlapečka pojmenovali Sanel, což už Rytmus předběžně prozradil v jedné z jeho písní. Nicméně nyní sklízí kritiku za to, že si ze syna dělá reklamní plochu.

Včera obletěla internet radostná novinka o tom, že Jasmina Alagič (30) přivedla na svět prvorozeného syna, jehož otcem je Rytmus (42) alias Patrik Vrbovský. Novorozeného synka pojmenovali Sanel, což už zaznělo ještě před narozením v jedné z Patrikových pís­ní.

Rytmus narození syna oznámil fanouškům za pomoci instagramového příspěvku, což není překvapující. Čím ale fanoušky zarazil je fakt, že přes fotku s novorozeným synem dal vodoznak, který má být lákadlo na jeho nadcházející koncert v Trnavě. Mnozí ho odsoudili, protože jim přijde nevhodné, že si ze syna dělá reklamu.

„Ta reklama na koncert je ovšem velmi smutná,“ ozývá se pod Rytmusovou fotkou se synem. „No tak aspoň fotku s dítětem sis mohl dát bez poukázání na nějakej tvůj koncert… dítě není propagace,“ napsal další ze sledujících.

Mohlo by vás zajímat

Další články