Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rytmus totálně kopíruje Kim Kardashian! Tohle snad nemyslí vážně!

Tohle je fakt FAIL.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Rapper Patrik Rytmus Vrbovský miluje peníze a svoji hudbu. A tak přemýšlel, jak si své konto ještě o pár nul navýšit... Celý "jeho" nápad je však k smíchu.

Slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský (39) si jede svůj americký sen po středoevropsku na plné koule! Nejenže za obyčejné vystoupení, kde předvede cca 5 písniček, inkasuje 150 000 Kč, prodává CD, vyprodává koncerty, propaguje svoje natisknutá trička… To mu je málo. Jak sám říká, jeho limit není strop.

Ono koupit si bentley je jedna věc, ale jeho kvalitní údržba je věc druhá… Proto Patrika nenapadlo nic lepšího než obšlehnout nápad Kim Kardashian West (36) a zkrátka si ho zrealizovat po svém. Řeč je tady o slavné aplikaci KIMOJI, kterou Kim se svým týmem vymyslela, aby si ještě o něco víc rozšířila své impérium. Emotikony s jejími výrazy a podobně zbožňuje kdejaká náctiletá holčička.

Rytmus tedy vzal aplikaci KIMOJI a pozměnil jí název na RYTMOJI. Jako jeden z emotikonů je Rytmusova hlava plná výkalů. Nepřipadá vám to jako obzvlášť trefná symbolika celé věci?

Související články

Další články